Karta VGA Palit GeForce RTX 5080 GamingPro OC 16GB GDDR7 256bit HDMI+3DP
Karta VGA Palit GeForce RTX 5080 GamingPro OC 16GB GDDR7 256bit HDMI+3DP Karta VGA Palit GeForce RTX 5080 GamingPro OC 16GB GDDR7 256bit HDMI+3DP to karta graficzna NVIDIA. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach i aplikacjach 3D.
Karta VGA Palit GeForce RTX 5080 GamingPro OC 16GB GDDR7 256bit HDMI+3DP
Karta VGA Palit GeForce RTX 5080 GamingPro OC 16GB GDDR7 256bit HDMI+3DP to karta graficzna NVIDIA. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach i aplikacjach 3D.
Kluczowe cechy
Chipset karty graficznej (GPU): NVIDIA GeForce RTX 5080. Obsługa DirectX (wersja): DirectX 12 Ultimate. Rodzaj chłodzenia: Aktywne (wentylator+radiator). Rozwiązania producenta VGA: PALIT TurboFan Blade, PALIT 2-Ball Bearing, PALIT ARGB SYNC EVO.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Power Cable.
Specyfikacja techniczna
| Chipset karty graficznej (GPU) | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Częstotliwość taktowania GPU bazowa | 2295 MHz |
| Częstotliwość taktowania GPU podwyższona | 2700 MHz |
| Fabryczne przetaktowanie GPU | Tak |
| Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów | 4 |
| Interfejs pamięci | 256 bit |
| Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych | 10752 |
| Liczba zajmowanych slotów w obudowie | 3 |
| Maksymalna przepustowość pamięci | 960.00 GB/s |
| Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym | 7680 x 4320 |
| Minimalna moc zasilacza | 850 W |
| Obsługa DirectX (wersja) | DirectX 12 Ultimate |
| Obsługa OpenGL (wersja) | OpenGL 4.6 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Rozwiązania producenta VGA | PALIT TurboFan Blade, PALIT 2-Ball Bearing, PALIT ARGB SYNC EVO |
| Typ pamięci | GDDR7 |
| Typ złącza karty | PCI Express x16 5.0 |
| Wspierane technologie | NVIDIA® Studio Driver, NVIDIA® Encoder, NVIDIA® Broadcast, NVIDIA® GPU Boost, NVIDIA® Ansel Technology, NVIDIA® Shadowplay™, NVIDIA® Highlights, NVIDIA® G-Sync™, NVIDIA® FreeStyle, NVIDIA® DLSS 4, NVIDIA® Reflex 2, NVIDIA® Tensor Cores (AI) 5th Generation, NVIDIA® Ray Tracing Cores 4th Generation... |
| Wyjście DisplayPort | 3x DisplayPort |
| Wyjście HDMI | 1x HDMI |
| Wymiary [S x W] (mm) | 331,9 x 127,1 x 60 |
| Wyposażenie dodatkowe | Power Cable |
Opis
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne (wentylator+radiator)
- Wyposażenie dodatkowe
- Power Cable
- Wymiary [S x W] (mm)
- 331,9 x 127,1 x 60
- Wspierane technologie
- NVIDIA® Ansel Technology
NVIDIA® Broadcast
NVIDIA® DLSS 4
NVIDIA® Encoder
NVIDIA® FreeStyle
NVIDIA® G-Sync™
NVIDIA® GPU Boost
NVIDIA® Highlights
NVIDIA® Ray Tracing Cores 4th Generation
NVIDIA® Reflex 2
NVIDIA® Shadowplay™
NVIDIA® Studio Driver
NVIDIA® Tensor Cores (AI) 5th Generation
VR Ready - Typ pamięci
- GDDR7
- Chipset karty graficznej (GPU)
- NVIDIA GeForce RTX 5080
- Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych
- 10752
- Częstotliwość taktowania GPU podwyższona
- 2700 MHz
- Fabryczne przetaktowanie GPU
- Tak
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 16
- Interfejs pamięci
- 256 bit
- Maksymalna przepustowość pamięci
- 960.00 GB/s
- Typ złącza karty
- PCI Express x16 5.0
- Wyjście HDMI
- 1x HDMI
- Wyjście DisplayPort
- 3x DisplayPort
- Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów
- 4
- Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym
- 7680 x 4320
- Obsługa DirectX (wersja)
- DirectX 12 Ultimate
- Obsługa OpenGL (wersja)
- OpenGL 4.6
- Minimalna moc zasilacza
- 850 W
- Liczba zajmowanych slotów w obudowie
- 3
- Rozwiązania producenta VGA
- PALIT 2-Ball Bearing
PALIT ARGB SYNC EVO
PALIT TurboFan Blade - Częstotliwość taktowania GPU bazowa
- 2295 MHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4710562244922
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także