Karta VGA Gigabyte GeForce RTX 5050 WINDFORCE OC 8G 8GB GDDR6 128bit
Karta VGA Gigabyte GeForce RTX 5050 WINDFORCE OC 8G 8GB GDDR6 128bit Karta VGA Gigabyte GeForce RTX 5050 WINDFORCE OC 8G 8GB GDDR6 128bit to karta graficzna NVIDIA. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach i aplikacjach 3D.
Karta VGA Gigabyte GeForce RTX 5050 WINDFORCE OC 8G 8GB GDDR6 128bit
Karta VGA Gigabyte GeForce RTX 5050 WINDFORCE OC 8G 8GB GDDR6 128bit to karta graficzna NVIDIA. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach i aplikacjach 3D.
Kluczowe cechy
Chipset karty graficznej (GPU): NVIDIA GeForce RTX 5050. Obsługa DirectX (wersja): DirectX 12 Ultimate. Rodzaj chłodzenia: Aktywne (wentylator+radiator). Rozwiązania producenta VGA: GIGABYTE WINDFORCE Cooling System, GIGABYTE Control Center.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Quick guide.
Specyfikacja techniczna
| Chipset karty graficznej (GPU) | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Częstotliwość taktowania GPU bazowa | 2572 MHz |
| Częstotliwość taktowania GPU podwyższona | 2587 MHz |
| Fabryczne przetaktowanie GPU | Tak |
| Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów | 4 |
| Interfejs pamięci | 128 bit |
| Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych | 2560 |
| Maksymalna przepustowość pamięci | 320.00 GB/s |
| Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym | 7680 x 4320 |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Obsługa DirectX (wersja) | DirectX 12 Ultimate |
| Obsługa OpenGL (wersja) | OpenGL 4.6 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Rozwiązania producenta VGA | GIGABYTE WINDFORCE Cooling System, GIGABYTE Control Center |
| Typ pamięci | GDDR6 |
| Typ złącza karty | PCI Express x16 5.0 |
| Wsparcie HDCP | Tak |
| Wspierane technologie | NVIDIA® Encoder, NVIDIA® Broadcast, NVIDIA® CUDA™, NVIDIA® Shadowplay™, NVIDIA® Highlights, NVIDIA® G-Sync™, NVIDIA® FreeStyle, NVIDIA® DLSS 4, NVIDIA® Reflex 2, NVIDIA® Tensor Cores (AI) 5th Generation, NVIDIA® Ray Tracing Cores 4th Generation, VR Ready |
| Wyjście DisplayPort | 2x DisplayPort |
| Wyjście HDMI | 2x HDMI |
| Wymiary [S x W] (mm) | 199 x 116 |
| Wyposażenie dodatkowe | Quick guide |
Opis
- Rodzaj chłodzenia
- Aktywne (wentylator+radiator)
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Quick guide
- Wymiary [S x W] (mm)
- 199 x 116
- Wspierane technologie
- NVIDIA® Broadcast
NVIDIA® CUDA™
NVIDIA® DLSS 4
NVIDIA® Encoder
NVIDIA® FreeStyle
NVIDIA® G-Sync™
NVIDIA® Highlights
NVIDIA® Ray Tracing Cores 4th Generation
NVIDIA® Reflex 2
NVIDIA® Shadowplay™
NVIDIA® Tensor Cores (AI) 5th Generation
VR Ready - Typ pamięci
- GDDR6
- Chipset karty graficznej (GPU)
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych
- 2560
- Częstotliwość taktowania GPU podwyższona
- 2587 MHz
- Fabryczne przetaktowanie GPU
- Tak
- Pamięć zainstalowana (GB)
- 8
- Interfejs pamięci
- 128 bit
- Maksymalna przepustowość pamięci
- 320.00 GB/s
- Typ złącza karty
- PCI Express x16 5.0
- Wyjście HDMI
- 2x HDMI
- Wyjście DisplayPort
- 2x DisplayPort
- Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów
- 4
- Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym
- 7680 x 4320
- Obsługa DirectX (wersja)
- DirectX 12 Ultimate
- Obsługa OpenGL (wersja)
- OpenGL 4.6
- Wsparcie HDCP
- Tak
- Minimalna moc zasilacza
- 550 W
- Rozwiązania producenta VGA
- GIGABYTE Control Center
GIGABYTE WINDFORCE Cooling System - Częstotliwość taktowania GPU bazowa
- 2572 MHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719331356743
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także