Drukarka atramentowa Canon Maxify BX110 (7069C026AA) czarna
Drukarka atramentowa Canon Maxify BX110 (7069C026AA) czarna Drukarka atramentowa Canon Maxify BX110 (7069C026AA) czarna to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Drukarka atramentowa Canon Maxify BX110 (7069C026AA) czarna
Drukarka atramentowa Canon Maxify BX110 (7069C026AA) czarna to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n/ac. Obsługiwane formaty druku: A4, A5, Letter, Legal, B5, Koperta COM10, Koperta DL, 4 × 6 cali, 5 × 7 cali, 7 × 10 cali, 8 × 10 cali, 91 × 55 mm (rozmiar karty kredytowej). Typ drukarki: Atramentowa kolorowa.
Specyfikacja techniczna
| Druk bez marginesów | Tak |
| Duplex | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 2 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n/ac |
| Interfejs sieciowy | WiFi |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 105 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 8 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, Letter, Legal, B5, Koperta COM10, Koperta DL, 4 × 6 cali, 5 × 7 cali, 7 × 10 cali, 8 × 10 cali, 91 × 55 mm (rozmiar karty kredytowej) |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Pojemność zamontowanych podajników | 50 arkuszy |
| Poziom hałasu | 40.5 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 5.5 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 9.0 stron/min |
| Rodzina | MAXIFY |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 4800 dpi |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 210 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 322 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 66 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Android
Chrome OS™
Mac OS (niektóre wersje)
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows 8.1
Microsoft Windows 10
Microsoft Windows 11
Microsoft Windows Server 2008 R2
Microsoft Windows Server 2012 R2
Microsoft Windows Server 2016
Microsoft Windows Server 2019
Microsoft Windows Server 2022
Microsoft Windows Server 2025
iOS
iPadOS - Poziom hałasu
- 40.5 dB(A)
- Interfejs sieciowy
- WiFi
- Wyświetlacz LCD
- Tak
- Maksymalna gramatura papieru
- 105 g/m2
- Interfejs komunikacyjny
- USB 2.0 High-Speed
WiFi 802.11a/b/g/n/ac - Rodzina
- MAXIFY
- Typ drukarki
- Atramentowa kolorowa
- Maksymalny rozmiar papieru
- A4
- Duplex
- Tak
- Rozdzielczość druku - główna
- 4800 dpi
- Rozdzielczość druku - dodatkowa
- 1200 dpi
- Prędkość drukowania mono (max)
- 9.0 stron/min
- Prędkość drukowania kolor (max)
- 5.5 stron/min
- Minimalna gramatura papieru
- 64 g/m2
- Liczba podajników papieru
- 1 szt.
- Pojemność zamontowanych podajników
- 50 arkuszy
- Praca w sieci bezprzewodowej
- Tak
- Automatyczny podajnik dokumentów
- Nie
- Nadruk na CD/DVD
- Nie
- Czytnik kart
- Nie
- Złącze LPT
- Nie
- Materiały eksploatacyjne oryginalne
- CLI-36CL
PGI-35BK - Wymiary: Szerokość (mm)
- 322
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 66
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 210
- Gniazdo EIO
- Nie
- Pictbridge
- Nie
- IRDA
- Nie
- Podstawowe funkcje
- drukarka
- Technologia druku
- Atramentowa
- Obsługiwane formaty druku
- 4 × 6 cali
5 × 7 cali
7 × 10 cali
8 × 10 cali
91 × 55 mm (rozmiar karty kredytowej)
A4
A5
B5
Koperta COM10
Koperta DL
Legal
Letter - Maksymalne zużycie energii
- 8 W
- Ilość wkładów drukujących
- 2 szt.
- Druk bez marginesów
- Tak
- Praca w DOS
- Nie
- Telefon
- Nie
- Fax
- Nie
- Dołączone oprogramowanie OCR
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4549292245998
1 inny produkt w tej samej kategorii:
Zobacz także