Crucial Dysk SSD T710 2TB M.2 NVMe 2280 PCIe 5.0 14500/13800
1 388,00 zł
Brutto
Crucial Dysk SSD T710 2TB M.2 NVMe 2280 PCIe 5.0 14500/13800 Crucial Dysk SSD T710 2TB M.2 NVMe 2280 PCIe 5.0 14500/13800 to dysk SSD o pojemności 2TB, z interfejsem PCIe 5.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Crucial Dysk SSD T710 2TB M.2 NVMe 2280 PCIe 5.0 14500/13800
Crucial Dysk SSD T710 2TB M.2 NVMe 2280 PCIe 5.0 14500/13800 to dysk SSD o pojemności 2TB, z interfejsem PCIe 5.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
2TB
Pojemność dysku
14500MB/s
Prędkość odczytu
PCIe 5.0
Interfejs dysku
M.2 2280
Format szerokości dysku
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 2200K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 2300K |
| Interfejs dysku | PCIe 5.0 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | T710 |
| Pojemność dysku | 2TB |
| Prędkość odczytu | 14500MB/s |
| Prędkość zapisu | 13800MB/s |
| Szerokość | 22mm |
| TBW | 1200TB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 6.7g |
| Wysokość | 2.3mm |
CT2000T710SSD8
30 Przedmioty
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Nie dotyczy
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 6.7g
- Model
- T710
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2 2280
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- 2TB
- Interfejs dysku
- PCIe 5.0
- TBW
- 1200TB
- Prędkość odczytu
- 14500MB/s
- Prędkość zapisu
- 13800MB/s
- Ilość operacji odczytu IOPS (maks.)
- 2200K
- Ilość operacji zapisu IOPS (maks.)
- 2300K
- Wysokość
- 2.3mm
- Szerokość
- Głębokość
Specyficzne kody
- EAN13
- 649528945945
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także