Głośniki Natec Pug 11W RMS 2.1 Czarne
41,99 zł
Brutto
Głośniki Natec Pug 11W RMS 2.1 Czarne Głośniki Natec Pug 11W RMS 2.1 Czarne to zestaw głośników 2.1. Zapewnia pełny dźwięk stereo z subwooferem do basów. Czarny (Black) Kolor obudowy USB Gniazda / komunikacja.
Głośniki Natec Pug 11W RMS 2.1 Czarne
Głośniki Natec Pug 11W RMS 2.1 Czarne to zestaw głośników 2.1. Zapewnia pełny dźwięk stereo z subwooferem do basów.
Czarny (Black)
Kolor obudowy
USB
Gniazda / komunikacja
3
Liczba głośników
6.0 W
Moc głośnika centralnego (RMS)
Jakość dźwięku
Pasmo przenoszenia: od 150 do 20 000 Hz.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda / komunikacja | USB |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Liczba głośników | 3 |
| Moc głośnika centralnego (RMS) | 6.0 W |
| Moc głośnika niskotonowego (RMS) | 6.0 W |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 6.0 W |
| Moc głośników satelitarnych (RMS, łącznie) | 6.0 W |
| Pasmo przenoszenia | od 150 do 20 000 Hz |
| Pasmo przenoszenia głośników | 150Hz - 20kHz |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
NGL-2111
2 Przedmioty
Opis
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Gniazda / komunikacja
- USB
- Liczba głośników
- 3
- Głośnik niskotonowy
- Tak
- Moc głośnika niskotonowego (RMS)
- 6.0 W
- Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie)
- 6.0 W
- Wyjście słuchawkowe
- Tak
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Pasmo przenoszenia głośników
- 150Hz - 20kHz
- Moc głośników satelitarnych (RMS, łącznie)
- 6.0 W
- Moc głośnika centralnego (RMS)
- 6.0 W
- Pasmo przenoszenia
- od 150 do 20 000 Hz
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901969443844
chat
Komentarze (0)
9 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także