Głośnik Bluetooth/FM/USB Rebeltec SoundBox 460
206,99 zł
Brutto
Głośnik Bluetooth/FM/USB Rebeltec SoundBox 460 Głośnik Bluetooth/FM/USB Rebeltec SoundBox 460 to głośnik. Odtwarza dźwięk wysokiej jakości. Czarny (Black) Kolor obudowy Bluetooth, AUX, Micro USB, Wejście mikrofonu Jack 6,3mm.
Głośnik Bluetooth/FM/USB Rebeltec SoundBox 460
Głośnik Bluetooth/FM/USB Rebeltec SoundBox 460 to głośnik. Odtwarza dźwięk wysokiej jakości.
Czarny (Black)
Kolor obudowy
Bluetooth, AUX, Micro USB, Wejście mikrofonu Jack 6,3mm
Gniazda / komunikacja
4
Liczba głośników
20.0 W
Moc głośnika niskotonowego (RMS)
Jakość dźwięku
Gniazda / komunikacja: Bluetooth, AUX, Micro USB, Wejście mikrofonu Jack 6,3mm.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda / komunikacja | Bluetooth, AUX, Micro USB, Wejście mikrofonu Jack 6,3mm |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Liczba głośników | 4 |
| Moc głośnika niskotonowego (RMS) | 20.0 W |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 40.0 W |
| Pasmo przenoszenia głośników | 20Hz - 20kHz |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 460x200x210 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
RBLGLO00036
8 Przedmioty
Opis
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 460x200x210
- Gniazda / komunikacja
- AUX
Bluetooth
Micro USB
Wejście mikrofonu Jack 6,3mm - Liczba głośników
- 4
- Głośnik niskotonowy
- Nie
- Moc głośnika niskotonowego (RMS)
- 20.0 W
- Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie)
- 40.0 W
- Wyjście słuchawkowe
- Tak
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Pasmo przenoszenia głośników
- 20Hz - 20kHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902539600902
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także