Inverter PowerWalker 650VA Ładowarka 15A, Czysta Fala Sinosuidalna (Bez
341,99 zł
Brutto
Inverter PowerWalker 650VA Ładowarka 15A, Czysta Fala Sinosuidalna (Bez Inverter PowerWalker 650VA Ładowarka 15A, Czysta Fala Sinosuidalna (Bez to produkt marki Power Walker. 14 ms Czas przełączania 45 - 65 Hz.
Inverter PowerWalker 650VA Ładowarka 15A, Czysta Fala Sinosuidalna (Bez
Inverter PowerWalker 650VA Ładowarka 15A, Czysta Fala Sinosuidalna (Bez to produkt marki Power Walker.
14 ms
Czas przełączania
45 - 65 Hz
Dopuszczalna częstotliwość
Czysta sinusoida
Kształt napięcia wyjściowego
325 W
Moc czynna
Kluczowe cechy
Kształt napięcia wyjściowego: Czysta sinusoida.
Specyfikacja techniczna
| Czas przełączania | 14 ms |
| Dopuszczalna częstotliwość | 45 - 65 Hz |
| Kształt napięcia wyjściowego | Czysta sinusoida |
| Moc czynna | 325 W |
| Moc pozorna | 650 VA |
| Napięcie wejściowe | 230V AC |
| Napięcie wyjściowe | 230V AC |
| Poziom hałasu (maks.) [dB] | 45.0 |
| Sprawność (%) | 95.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 146 x 113 x 203 |
INVERTER 650 SW FR
4 Przedmioty
Opis
- Napięcie wyjściowe
- 230V AC
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 146 x 113 x 203
- Poziom hałasu (maks.) [dB]
- 45.0
- Moc czynna
- 325 W
- Moc pozorna
- 650 VA
- Sprawność (%)
- 95.0
- Dopuszczalna częstotliwość
- 45 - 65 Hz
- Napięcie wejściowe
- 230V AC
- Kształt napięcia wyjściowego
- Czysta sinusoida
- Czas przełączania
- 14 ms
- Zimny start
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4260074981117
chat
Komentarze (0)
Ostatnio przeglądane