Ładowarka sieciowa Msonic MY6623K USB-C
25,99 zł
Brutto
Ładowarka sieciowa Msonic MY6623K USB-C Ładowarka sieciowa Msonic MY6623K USB-C to ładowarka marki Vakoss. Zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych. Czarny (Black) Kolor obudowy 1 kanał.
Ładowarka sieciowa Msonic MY6623K USB-C
Ładowarka sieciowa Msonic MY6623K USB-C to ładowarka marki Vakoss. Zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych.
Czarny (Black)
Kolor obudowy
1 kanał
Kanały ładowania
1x USB Type-C, 1X USB-C PD 20W
Konfiguracja ładowarki
5.00
Maksymalne napięcie wyjściowe [V]
Ładowanie i kompatybilność
Konfiguracja ładowarki: 1x USB Type-C, 1X USB-C PD 20W. Obsługiwane technologie: Power Delivery 20W.
Specyfikacja techniczna
| Kanały ładowania | 1 kanał |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Konfiguracja ładowarki | 1x USB Type-C, 1X USB-C PD 20W |
| Kontrola temp. ładowania | Tak |
| Maksymalne napięcie wyjściowe [V] | 5.00 |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A] | 3.00 |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Normy i certyfikaty | tak |
| Obsługiwane technologie | Power Delivery 20W |
| Opcja samochodowa | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 30x80x150 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
MY6623K
6 Przedmioty
Opis
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 30x80x150
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Tak
- Napięcie wejściowe
- 100~240V AC
- Kanały ładowania
- 1 kanał
- Konfiguracja ładowarki
- 1X USB-C PD 20W
1x USB Type-C - Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A]
- 3.00
- Maksymalne napięcie wyjściowe [V]
- 5.00
- Obsługiwane technologie
- Power Delivery 20W
- Opcja samochodowa
- Tak
- Ładowanie podtrzymujące
- Nie
- Kontrola temp. ładowania
- Tak
- Diody sygnalizacyjne
- Nie
- Normy i certyfikaty
- tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718308530377
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także