Ładowarka sieciowa Baseus Super Si Quick Charger 1C 25W TZCCSUP-L02 a z
Ładowarka sieciowa Baseus Super Si Quick Charger 1C 25W TZCCSUP-L02 a z Ładowarka sieciowa Baseus Super Si Quick Charger 1C 25W TZCCSUP-L02 a z to ładowarka o długości 1.00 m. Zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych.
Ładowarka sieciowa Baseus Super Si Quick Charger 1C 25W TZCCSUP-L02 a z
Ładowarka sieciowa Baseus Super Si Quick Charger 1C 25W TZCCSUP-L02 a z to ładowarka o długości 1.00 m. Zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych.
Ładowanie i kompatybilność
Konfiguracje prądu wyjściowego: USB-C: 5V/3A 15W, 9V/2,77A 25W, 12V/2,1A 25W. Obsługiwane technologie: iQ Smart Charging. Wyposażenie dodatkowe: w zestawie kabel USB-C - USB-C 1m.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: w zestawie kabel USB-C - USB-C 1m.
Specyfikacja techniczna
| Długość kabla (m) | 1.00 |
| Ilość wyjść USB | 1 |
| Kanały ładowania | 1 kanał |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Konfiguracja ładowarki | 1x USB-C |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | USB-C: 5V/3A 15W, 9V/2,77A 25W, 12V/2,1A 25W |
| Kontrola temp. ładowania | Tak |
| Maksymalne napięcie wyjściowe [V] | 12.00 |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A] | 3.00 |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Normy i certyfikaty | Oznaczenie CE |
| Obsługiwane technologie | iQ Smart Charging |
| Wyposażenie dodatkowe | w zestawie kabel USB-C - USB-C 1m |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
Opis
- Długość kabla (m)
- 1.00
- Kolor obudowy
- Biały (White)
- Wyposażenie dodatkowe
- w zestawie kabel USB-C - USB-C 1m
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Tak
- Napięcie wejściowe
- 100~240V AC
- Ilość wyjść USB
- 1
- Konfiguracje prądu wyjściowego
- USB-C: 5V/3A 15W, 9V/2,77A 25W, 12V/2,1A 25W
- Kanały ładowania
- 1 kanał
- Konfiguracja ładowarki
- 1x USB-C
- Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A]
- 3.00
- Maksymalne napięcie wyjściowe [V]
- 12.00
- Obsługiwane technologie
- iQ Smart Charging
- Opcja samochodowa
- Nie
- Ładowanie podtrzymujące
- Nie
- Kontrola temp. ładowania
- Tak
- Normy i certyfikaty
- Oznaczenie CE
Specyficzne kody
- EAN13
- 6953156206038
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także