Ładowarka sieciowa Baseus Compact CCXJ020101 z 3 gniazdami USB 17W
35,99 zł
Brutto
Ładowarka sieciowa Baseus Compact CCXJ020101 z 3 gniazdami USB 17W Ładowarka sieciowa Baseus Compact CCXJ020101 z 3 gniazdami USB 17W to ładowarka. Zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych.
Ładowarka sieciowa Baseus Compact CCXJ020101 z 3 gniazdami USB 17W
Ładowarka sieciowa Baseus Compact CCXJ020101 z 3 gniazdami USB 17W to ładowarka. Zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych.
Czarny (Black)
Kolor obudowy
3
Ilość wyjść USB
3 kanały
Kanały ładowania
3 x USB-A: 5V - 2,4A
Konfiguracja ładowarki
Ładowanie i kompatybilność
Konfiguracja ładowarki: 3 x USB-A: 5V - 2,4A. Konfiguracje prądu wyjściowego: 3x USB-A: 5V - 2,4A. Obsługiwane technologie: iQ Smart Charging.
Specyfikacja techniczna
| Ilość wyjść USB | 3 |
| Kanały ładowania | 3 kanały |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Konfiguracja ładowarki | 3 x USB-A: 5V - 2,4A |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | 3x USB-A: 5V - 2,4A |
| Kontrola temp. ładowania | Tak |
| Maksymalne napięcie wyjściowe [V] | 5.00 |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A] | 2.40 |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Obsługiwane technologie | iQ Smart Charging |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 40 x 28 x 64 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
CCXJ020101
11 Przedmioty
Opis
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 40 x 28 x 64
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Tak
- Napięcie wejściowe
- 100~240V AC
- Ilość wyjść USB
- 3
- Konfiguracje prądu wyjściowego
- 3x USB-A: 5V - 2,4A
- Kanały ładowania
- 3 kanały
- Konfiguracja ładowarki
- 3 x USB-A: 5V - 2,4A
- Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A]
- 2.40
- Maksymalne napięcie wyjściowe [V]
- 5.00
- Obsługiwane technologie
- iQ Smart Charging
- Opcja samochodowa
- Nie
- Ładowanie podtrzymujące
- Nie
- Kontrola temp. ładowania
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 6932172606961
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także