Trust Mysz bezprzewodowa Basics czarna
20,99 zł
Brutto
Trust Mysz bezprzewodowa Basics czarna. Model: Basics. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Trust Mysz bezprzewodowa Basics czarna
Trust Mysz bezprzewodowa Basics czarna to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Basics
Model
Radio 2,4 GHz, USB
Interfejs
Bezprzewodowa mysz Mikroodbiornik USB 2 x Bateria AAA
Akcesoria w zestawie
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Bezprzewodowa mysz Mikroodbiornik USB 2 x Bateria AAA . Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs: Radio 2,4 GHz, USB. Przeznaczenie (myszy / podkładki): Biuro, Notebook (Bluetooth / mini).
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Bezprzewodowa mysz Mikroodbiornik USB 2 x Bateria AAA |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz, USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | Basics |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Wymiary | 95 x 55 x 40 mm |
| Zasięg | 6m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AAA |
24658
30 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
Notebook (Bluetooth / mini) - Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Radio 2,4 GHz
USB - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AAA
- Wymiary
- 95 x 55 x 40 mm
- Waga
- Model
- Basics
- Akcesoria w zestawie
- Bezprzewodowa mysz Mikroodbiornik USB 2 x Bateria AAA
- Zasięg
- 6m
Specyficzne kody
- EAN13
- 8713439246582
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także