Trust Mysz ergonomiczna przewodowa Bayo II biała
80,99 zł
Brutto
Trust Mysz ergonomiczna przewodowa Bayo II biała Trust Mysz ergonomiczna przewodowa Bayo II biała to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce. USB Interfejs.
Trust Mysz ergonomiczna przewodowa Bayo II biała
Trust Mysz ergonomiczna przewodowa Bayo II biała to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
USB
Interfejs
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Biały
Kolor (wyliczeniowy)
Przewodowe
Połączenie
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Przeznaczenie (myszy / podkładki): Biuro, Notebook (Bluetooth / mini). Wymiary: 73 x 77 x 120 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 121g |
| Wymiary | 73 x 77 x 120 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
25397
5 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
Notebook (Bluetooth / mini) - Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- Kolor (wyliczeniowy)
- Biały
- Liczba rolek
- Połączenie
- Przewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- USB 5V
- Wymiary
- 73 x 77 x 120 mm
- Waga
- 121g
- Długość przewodu
Specyficzne kody
- EAN13
- 8713439253979
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także