Targus Mysz bezprzewodowa Midsize Comfort Multi-Device Antimicrobial,
Targus Mysz bezprzewodowa Midsize Comfort Multi-Device Antimicrobial,. Model: AMB582GL. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Targus Mysz bezprzewodowa Midsize Comfort Multi-Device Antimicrobial,
Targus Mysz bezprzewodowa Midsize Comfort Multi-Device Antimicrobial, to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs: Bluetooth, Radio 2,4 GHz. Przeznaczenie (myszy / podkładki): Biuro, Notebook (Bluetooth / mini). Wymiary: 10,5 x 6,4 x 3,8 cm.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 2 |
| Model | AMB582GL |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 2400dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 70g |
| Wymiary | 10,5 x 6,4 x 3,8 cm |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AA |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
Notebook (Bluetooth / mini) - Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 2
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Bluetooth
Radio 2,4 GHz - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 2400dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AA
- Wymiary
- 10,5 x 6,4 x 3,8 cm
- Waga
- 70g
- Model
- AMB582GL
Specyficzne kody
- EAN13
- 5051794034530
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także