Gembird Mysz optyczna czarna/USB kabel 1.8m
13,99 zł
Brutto
Gembird Mysz optyczna czarna/USB kabel 1.8m. Model: MUS-4B-01L. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Gembird Mysz optyczna czarna/USB kabel 1.8m
Gembird Mysz optyczna czarna/USB kabel 1.8m to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
MUS-4B-01L
Model
USB
Interfejs
1.8m
Długość przewodu
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Przeznaczenie (myszy / podkładki): Biuro, Notebook (Bluetooth / mini).
Specyfikacja techniczna
| Długość przewodu | 1.8m |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Model | MUS-4B-01L |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro, Notebook (Bluetooth / mini) |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1200dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 800dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 71g |
| Wymiary | 99 x 65 x 37 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
MUS-4B-01L
30 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
Notebook (Bluetooth / mini) - Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 4
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- Połączenie
- Przewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Uniwersalny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 800dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 1200dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- USB 5V
- Wymiary
- 99 x 65 x 37 mm
- Waga
- 71g
- Model
- MUS-4B-01L
- Długość przewodu
- 1.8m
Specyficzne kody
- EAN13
- 8716309131452
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także