Asus Mysz ROG Harpe II ACE/BLK AimPoint Pro 42K Czarna
Asus Mysz ROG Harpe II ACE/BLK AimPoint Pro 42K Czarna Asus Mysz ROG Harpe II ACE/BLK AimPoint Pro 42K Czarna to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Asus Mysz ROG Harpe II ACE/BLK AimPoint Pro 42K Czarna
Asus Mysz ROG Harpe II ACE/BLK AimPoint Pro 42K Czarna to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Interfejs: USB, Bluetooth, Radio 2,4 GHz. Model: ROG Harpe II ACE. Wymiary: 126,1 x 63,9 x 39,7 mm.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | USB, Bluetooth, Radio 2,4 GHz |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Model | ROG Harpe II ACE |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 42000dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 48g |
| Wymiary | 126,1 x 63,9 x 39,7 mm |
| Zasilanie (lista) | Baterie |
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Gaming
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 5
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- 1
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- Bluetooth
Radio 2,4 GHz
USB - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 42000dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie
- Wymiary
- 126,1 x 63,9 x 39,7 mm
- Waga
- 48g
- Model
- ROG Harpe II ACE
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387986639
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także