Rebeltec Mysz dla graczy SHARK, USB 1.8m
20,00 zł
Brutto
Rebeltec Mysz dla graczy SHARK, USB 1.8m. Model: Rebelte SHARK. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Rebeltec Mysz dla graczy SHARK, USB 1.8m
Rebeltec Mysz dla graczy SHARK, USB 1.8m to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Rebelte SHARK
Model
USB
Interfejs
1.8m
Długość przewodu
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: Wymiary opakowania: 135 x 88 x 43 mm Waga z opakowaniem: 102g . Wymiary: 124 x 63 x 39 mm.
Specyfikacja techniczna
| Długość przewodu | 1.8m |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Model | Rebelte SHARK |
| Podświetlenie | RGB |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 135 x 88 x 43 mm Waga z opakowaniem: 102g |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 2400dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 800dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 70g |
| Wymiary | 124 x 63 x 39 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
RBLMYS00062
15 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Gaming
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 4
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- 1
- Połączenie
- Przewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 800dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 2400dpi
- Podświetlenie
- RGB
- Zasilanie (lista)
- USB 5V
- Wymiary
- 124 x 63 x 39 mm
- Waga
- 70g
- Model
- Rebelte SHARK
- Pozostałe parametry
- Wymiary opakowania: 135 x 88 x 43 mm Waga z opakowaniem: 102g
- Długość przewodu
- 1.8m
Specyficzne kody
- EAN13
- 5902539602647
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także