Kensington Mysz bezprzewodowa MY310 EQ
132,99 zł
Brutto
Kensington Mysz bezprzewodowa MY310 EQ. Model: MY310 EQ. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Kensington Mysz bezprzewodowa MY310 EQ
Kensington Mysz bezprzewodowa MY310 EQ to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
MY310 EQ
Model
USB
Interfejs
36 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
Precyzja i komfort użytkowania
Akcesoria w zestawie: Mysz MY310 Odbiornik USB-A Skrócona instrukcja obsługi Karta zgodności Karta gwarancyjna . Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Wymiary: 106,5 x 67,8 x 38,6 mm. Zasilanie (lista): Baterie/akumulatory AAA.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Mysz MY310 Odbiornik USB-A Skrócona instrukcja obsługi Karta zgodności Karta gwarancyjna |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Model | MY310 EQ |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Profil | Praworęczny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1600dpi |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 800dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 70g |
| Wymiary | 106,5 x 67,8 x 38,6 mm |
| Zasięg | 10m |
| Zasilanie (lista) | Baterie/akumulatory AAA |
K72481WW
10 Przedmioty
Opis
- Przeznaczenie (myszy / podkładki)
- Biuro
- Sensor myszy
- Optyczny
- Liczba przycisków
- 6
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Liczba rolek
- 1
- Połączenie
- Bezprzewodowe
- Interfejs
- USB
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Profil
- Praworęczny
- Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
- 800dpi
- Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
- 1600dpi
- Podświetlenie
- Nie
- Zasilanie (lista)
- Baterie/akumulatory AAA
- Wymiary
- 106,5 x 67,8 x 38,6 mm
- Waga
- 70g
- Model
- MY310 EQ
- Akcesoria w zestawie
- Mysz MY310 Odbiornik USB-A Skrócona instrukcja obsługi Karta zgodności Karta gwarancyjna
- Zasięg
- 10m
Specyficzne kody
- EAN13
- 085896724810
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane