Zalman Obudowa M5 BLACK mATX Mini Tower 4xFans ARGB
Zalman Obudowa M5 BLACK mATX Mini Tower 4xFans ARGB Zalman Obudowa M5 BLACK mATX Mini Tower 4xFans ARGB to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Mini Tower Typ obudowy.
Zalman Obudowa M5 BLACK mATX Mini Tower 4xFans ARGB
Zalman Obudowa M5 BLACK mATX Mini Tower 4xFans ARGB to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Format obudowy: Mini ITX, Micro ATX. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 140 mm (góra), 1 x 240 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 120 mm (góra), 1 x 120 mm (dół), 1 x 120 mm (przód), 1 x 280 mm (góra), 1 x 360 mm (góra), 1 x 120 mm (bok). Opcjonalne wentylatory: 1 x 120 mm (przód).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x USB Typ C.
Specyfikacja techniczna
| Format obudowy | Mini ITX, Micro ATX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 3 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 410mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 230mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 180mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (góra), 1 x 240 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 120 mm (góra), 1 x 120 mm (dół), 1 x 120 mm (przód), 1 x 280 mm (góra), 1 x 360 mm (góra), 1 x 120 mm (bok) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (przód) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Waga | 5.5kg |
| Wymiary | 474 x 220 x 408 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm ARGB (przód), 1 x 120 mm ARGB (tył) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x USB Typ C |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 474 x 220 x 408 mm
- Waga
- 5.5kg
- Moc zasilacza
- Brak
- Typ obudowy
- Mini Tower
- Format obudowy
- Micro ATX
Mini ITX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 1
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 2
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 2.0
1 x USB 3.0
1 x USB Typ C - Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 3
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Maksymalna długość karty graficznej
- 410mm
- Podświetlenie obudowy
- ARGB
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- 4
- Zainstalowane wentylatory
- 1 x 120 mm ARGB (tył)
3 x 120 mm ARGB (przód) - Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- 180mm
- Maksymalna ilość wentylatorów
- 0
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (bok)
1 x 120 mm (dół)
1 x 120 mm (góra)
1 x 120 mm (przód)
1 x 120 mm (tył)
1 x 140 mm (góra)
1 x 240 mm (góra)
1 x 280 mm (góra)
1 x 360 mm (góra) - Opcjonalne wentylatory
- 1 x 120 mm (przód)
- Maksymalna długość zasilacza
- 230mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 8800263650460
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także