MODECOM Obudowa Volcano AQ500 ARGB MIDI BLACK
MODECOM Obudowa Volcano AQ500 ARGB MIDI BLACK MODECOM Obudowa Volcano AQ500 ARGB MIDI BLACK to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower Typ obudowy Micro ATX, ATX, ITX.
MODECOM Obudowa Volcano AQ500 ARGB MIDI BLACK
MODECOM Obudowa Volcano AQ500 ARGB MIDI BLACK to obudowa komputerowa. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Konstrukcja i kompatybilność
Akcesoria w zestawie: Kontroler podświetlenia ARGB. Format obudowy: Micro ATX, ATX, ITX. Gwarancja: 24 miesięcy - Rękojmia. Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 240 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 120 mm (góra), 1 x 280 mm (góra), 1 x 360 mm (góra), 1 x 240 mm (bok), 1 x 420 mm (góra), 1 x 120 mm (bok).
Złącza i wyposażenie
Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kontroler podświetlenia ARGB |
| Format obudowy | Micro ATX, ATX, ITX |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Rękojmia |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Liczba miejsc montażowych (sumaryczna) | 5 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 400mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 320mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 10 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 180mm |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra), 1 x 120 mm (tył), 1 x 120 mm (góra), 1 x 280 mm (góra), 1 x 360 mm (góra), 1 x 240 mm (bok), 1 x 420 mm (góra), 1 x 120 mm (bok) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (góra), 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (bok), 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (osłona zasilacza), 1 x 120 mm (tył) |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Pozostałe parametry | Miejsca montażowe dysków: Na ściance płyty głównej 1 x 3,5 lub 2 x 2,5 W koszyku 2 x 3,5 oraz 1 x 2,5 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga | 9kg |
| Wymiary | 502 x 238 x 483 mm |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył), 3 x 120 mm ARGB (bok) |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0, 1 x mikrofon/słuchawki (combo), 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- 502 x 238 x 483 mm
- Waga
- 9kg
- Moc zasilacza
- Brak
- Pozostałe parametry
- Miejsca montażowe dysków: Na ściance płyty głównej 1 x 3,5 lub 2 x 2,5 W koszyku 2 x 3,5 oraz 1 x 2,5
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format obudowy
- ATX
ITX
Micro ATX - Miejsca montażowe 3,5'' wewn.
- 3
- Miejsca montażowe 3,5'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 5,25'' zewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.
- 3
- Złącza na przednim panelu
- 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C
1 x mikrofon/słuchawki (combo)
2 x USB 3.0 - Akcesoria w zestawie
- Kontroler podświetlenia ARGB
- Liczba miejsc montażowych (sumaryczna)
- 5
- Panel boczny
- Szkło hartowane
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.
- 0
- Miejsca montażowe 2,5'' zewn.
- 0
- Maksymalna długość karty graficznej
- 400mm
- Podświetlenie obudowy
- ARGB
- Liczba zainstalowanych wentylatorów
- 4
- Zainstalowane wentylatory
- 1 x 120 mm ARGB (tył)
3 x 120 mm ARGB (bok) - Maksymalna wysokość chłodzenia CPU
- 180mm
- Maksymalna ilość wentylatorów
- 10
- Opcjonalne chłodzenie wodne
- 1 x 120 mm (bok)
1 x 120 mm (góra)
1 x 120 mm (tył)
1 x 240 mm (bok)
1 x 240 mm (góra)
1 x 280 mm (góra)
1 x 360 mm (góra)
1 x 420 mm (góra) - Opcjonalne wentylatory
- 1 x 120 mm (tył)
3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (bok)
3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (góra)
3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (osłona zasilacza) - Maksymalna długość zasilacza
- 320mm
- Ilość miejsc na karty rozszerzeń
- 7
- Kompatybilny standard zasilacza
- ATX
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903560983101
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także