PNY Pamięć do PC 16GB DDR5 4800MHz DIMM MD16GSD54800-SB
830,00 zł
Brutto
PNY Pamięć do PC 16GB DDR5 4800MHz DIMM MD16GSD54800-SB PNY Pamięć do PC 16GB DDR5 4800MHz DIMM MD16GSD54800-SB to pamięć RAM o taktowaniu 4800 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
PNY Pamięć do PC 16GB DDR5 4800MHz DIMM MD16GSD54800-SB
PNY Pamięć do PC 16GB DDR5 4800MHz DIMM MD16GSD54800-SB to pamięć RAM o taktowaniu 4800 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
DDR5
Rodzaj pamięci
4800 MHz
Częstotliwość szyny pamięci
CL40
CAS Latency
1
Liczba pamięci w zestawie
Wydajność i kompatybilność
Gwarancja: 120 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| CAS Latency | CL40 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Gwarancja | 120 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| Pozostałe parametry | Napięcie 1,1 V |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Waga | 18g |
| Wymiary | 133 x 31 x 4 mm |
MD16GSD54800-SB
30 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 120 miesięcy - Gwarancja normalna
- Wymiary
- 133 x 31 x 4 mm
- Waga
- 18g
- Rodzaj pamięci
- DDR5
- Całkowita pojemność pamięci
- Częstotliwość szyny pamięci
- 4800 MHz
- Liczba pamięci w zestawie
- 1
- CAS Latency
- CL40
- Pozostałe parametry
- Napięcie 1,1 V
Specyficzne kody
- EAN13
- 3536403405588
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także