Patriot Pamięć DDR5 Viper Elite 5 RGB TUF 32GB/6000 (2x16GB) CL36
2 016,99 zł
Brutto
Patriot Pamięć DDR5 Viper Elite 5 RGB TUF 32GB/6000 (2x16GB) CL36 Patriot Pamięć DDR5 Viper Elite 5 RGB TUF 32GB/6000 (2x16GB) CL36 to pamięć RAM o taktowaniu 6000 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Patriot Pamięć DDR5 Viper Elite 5 RGB TUF 32GB/6000 (2x16GB) CL36
Patriot Pamięć DDR5 Viper Elite 5 RGB TUF 32GB/6000 (2x16GB) CL36 to pamięć RAM o taktowaniu 6000 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
DDR5
Rodzaj pamięci
6000 MHz
Częstotliwość szyny pamięci
CL36
CAS Latency
2
Liczba pamięci w zestawie
Wydajność i kompatybilność
Gwarancja: Dożywotnia - Gwarancja wieczysta.
Specyfikacja techniczna
| CAS Latency | CL36 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Gwarancja | Dożywotnia - Gwarancja wieczysta |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| Obsługa ECC | Tak |
| Radiator | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Waga | 92g |
| Wymiary | 44 x 133 x 7 mm |
PVER532G60C36KT
4 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- Dożywotnia - Gwarancja wieczysta
- Wymiary
- 44 x 133 x 7 mm
- Waga
- 92g
- Rodzaj pamięci
- DDR5
- Całkowita pojemność pamięci
- Częstotliwość szyny pamięci
- 6000 MHz
- Liczba pamięci w zestawie
- 2
- CAS Latency
- CL36
- Radiator
- Tak
- Obsługa ECC
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711378426779
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także