Kingston Pamięć DDR4 Fury Renegade 32GB(2*16GB)/3600 CL16
1 887,00 zł
Brutto
Kingston Pamięć DDR4 Fury Renegade 32GB(2*16GB)/3600 CL16 Kingston Pamięć DDR4 Fury Renegade 32GB(2*16GB)/3600 CL16 to pamięć RAM o taktowaniu 3600 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Kingston Pamięć DDR4 Fury Renegade 32GB(2*16GB)/3600 CL16
Kingston Pamięć DDR4 Fury Renegade 32GB(2*16GB)/3600 CL16 to pamięć RAM o taktowaniu 3600 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
DDR4
Rodzaj pamięci
3600 MHz
Częstotliwość szyny pamięci
CL16
CAS Latency
2
Liczba pamięci w zestawie
Wydajność i kompatybilność
Gwarancja: Dożywotnia - Gwarancja wieczysta. Wymiary: 133,4 x 8,1 x 42,9 mm.
Specyfikacja techniczna
| CAS Latency | CL16 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3600 MHz |
| Gwarancja | Dożywotnia - Gwarancja wieczysta |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| Radiator | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Waga | 91.33g |
| Wymiary | 133,4 x 8,1 x 42,9 mm |
KF436C16RB12K2/32
30 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- Dożywotnia - Gwarancja wieczysta
- Wymiary
- 133,4 x 8,1 x 42,9 mm
- Waga
- 91.33g
- Rodzaj pamięci
- DDR4
- Całkowita pojemność pamięci
- Częstotliwość szyny pamięci
- 3600 MHz
- Liczba pamięci w zestawie
- 2
- CAS Latency
- CL16
- Radiator
- Tak
- Obsługa ECC
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 740617337839
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także