GOODRAM Pamięć DDR5 IRDM 16GB(1*16GB)/8000 CL36 czarna
1 462,00 zł
Brutto
GOODRAM Pamięć DDR5 IRDM 16GB(1*16GB)/8000 CL36 czarna GOODRAM Pamięć DDR5 IRDM 16GB(1*16GB)/8000 CL36 czarna to pamięć RAM o taktowaniu 8000 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
GOODRAM Pamięć DDR5 IRDM 16GB(1*16GB)/8000 CL36 czarna
GOODRAM Pamięć DDR5 IRDM 16GB(1*16GB)/8000 CL36 czarna to pamięć RAM o taktowaniu 8000 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
DDR5
Rodzaj pamięci
8000 MHz
Częstotliwość szyny pamięci
CL36
CAS Latency
1
Liczba pamięci w zestawie
Wydajność i kompatybilność
Gwarancja: Dożywotnia - Gwarancja wieczysta. Wymiary: 133,35 x 31,25 x 6 mm.
Specyfikacja techniczna
| CAS Latency | CL36 |
| Całkowita pojemność pamięci | 16GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 8000 MHz |
| Gwarancja | Dożywotnia - Gwarancja wieczysta |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| Obsługa ECC | On-die ECC |
| Radiator | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Waga | 33g |
| Wymiary | 133,35 x 31,25 x 6 mm |
IR-8000D564L36S/16G
10 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- Dożywotnia - Gwarancja wieczysta
- Wymiary
- 133,35 x 31,25 x 6 mm
- Waga
- 33g
- Rodzaj pamięci
- DDR5
- Całkowita pojemność pamięci
- 16GB
- Częstotliwość szyny pamięci
- 8000 MHz
- Liczba pamięci w zestawie
- 1
- CAS Latency
- CL36
- Radiator
- Tak
- Obsługa ECC
- On-die ECC
Specyficzne kody
- EAN13
- 5908267914908
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także