GOODRAM Pamięć DDR5 8GB/5600 CL46
643,00 zł
Brutto
GOODRAM Pamięć DDR5 8GB/5600 CL46 GOODRAM Pamięć DDR5 8GB/5600 CL46 to pamięć RAM o taktowaniu 5600 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji. DDR5 Rodzaj pamięci 5600 MHz.
GOODRAM Pamięć DDR5 8GB/5600 CL46
GOODRAM Pamięć DDR5 8GB/5600 CL46 to pamięć RAM o taktowaniu 5600 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
DDR5
Rodzaj pamięci
5600 MHz
Częstotliwość szyny pamięci
CL46
CAS Latency
1
Liczba pamięci w zestawie
Wydajność i kompatybilność
Gwarancja: Dożywotnia - Gwarancja wieczysta. Wymiary: 133,35 x 31,25 x 2,6 mm.
Specyfikacja techniczna
| CAS Latency | CL46 |
| Całkowita pojemność pamięci | 8GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Gwarancja | Dożywotnia - Gwarancja wieczysta |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| Obsługa ECC | On-die ECC |
| Radiator | Nie |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Waga | 15g |
| Wymiary | 133,35 x 31,25 x 2,6 mm |
GR5600D564L46S/8G
14 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- Dożywotnia - Gwarancja wieczysta
- Wymiary
- 133,35 x 31,25 x 2,6 mm
- Waga
- 15g
- Rodzaj pamięci
- DDR5
- Całkowita pojemność pamięci
- 8GB
- Częstotliwość szyny pamięci
- 5600 MHz
- Liczba pamięci w zestawie
- 1
- CAS Latency
- CL46
- Radiator
- Nie
- Obsługa ECC
- On-die ECC
Specyficzne kody
- EAN13
- 5908267901618
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także