Lexar Pamięć DDR5 THOR 32GB (2*16GB)/6000 CL38 czarna
1 722,00 zł
Brutto
Lexar Pamięć DDR5 THOR 32GB (2*16GB)/6000 CL38 czarna Lexar Pamięć DDR5 THOR 32GB (2*16GB)/6000 CL38 czarna to pamięć RAM o taktowaniu 6000 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
Lexar Pamięć DDR5 THOR 32GB (2*16GB)/6000 CL38 czarna
Lexar Pamięć DDR5 THOR 32GB (2*16GB)/6000 CL38 czarna to pamięć RAM o taktowaniu 6000 MHz. Zwiększa wydajność komputera, umożliwiając płynną pracę wielu aplikacji.
DDR5
Rodzaj pamięci
6000 MHz
Częstotliwość szyny pamięci
CL38
CAS Latency
2
Liczba pamięci w zestawie
Wydajność i kompatybilność
Gwarancja: Dożywotnia - Gwarancja wieczysta. Wymiary: 138,3 x 40,8 x 7,6 mm.
Specyfikacja techniczna
| CAS Latency | CL38 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Gwarancja | Dożywotnia - Gwarancja wieczysta |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| Obsługa ECC | Tak |
| Radiator | Tak |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Wymiary | 138,3 x 40,8 x 7,6 mm |
LD5U16G60C38LG-RGD
30 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- Dożywotnia - Gwarancja wieczysta
- Wymiary
- 138,3 x 40,8 x 7,6 mm
- Rodzaj pamięci
- DDR5
- Całkowita pojemność pamięci
- 32GB
- Częstotliwość szyny pamięci
- 6000 MHz
- Liczba pamięci w zestawie
- 2
- CAS Latency
- CL38
- Radiator
- Tak
- Obsługa ECC
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 843367136094
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także