Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Magnetic Wireless with Stand 10000mAh
Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Magnetic Wireless with Stand 10000mAh Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Magnetic Wireless with Stand 10000mAh to powerbank o pojemności 10000 mAh. Umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych w podróży.
Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Magnetic Wireless with Stand 10000mAh
Powerbank Verbatim Charge 'n' Go Magnetic Wireless with Stand 10000mAh to powerbank o pojemności 10000 mAh. Umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych w podróży.
Ładowanie i kompatybilność
Kolor obudowy: Niebieski (Blue). Konfiguracje prądu wejściowego: 5V / 3A, 9V / 2,0A. Konfiguracje prądu wyjściowego: 5V / 3A, 9V / 2,22A, 12V / 1,67A. Wspierane technologie: Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0.
Złącza i wyposażenie
Złącza wejściowe: USB Type-C. Złącza wyjściowe: USB Type-C. Wyposażenie dodatkowe: Kabel USB-C do USB-C, Magnetyczny metalowy pierścień,, Szybka instrukcja obsługi.
Specyfikacja techniczna
| Ilość wyjść USB | 1 |
| Kolor obudowy | Niebieski (Blue) |
| Konfiguracje prądu wejściowego | 5V / 3A, 9V / 2,0A |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | 5V / 3A, 9V / 2,22A, 12V / 1,67A |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer |
| Wspierane technologie | Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 107 x 71 x 15,5 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel USB-C do USB-C, Magnetyczny metalowy pierścień,, Szybka instrukcja obsługi |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed zwarciem, Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem, Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem, Zabezpieczenie przed nadmiernym napięciem ładowania, Ochrona przed FOD |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Złącza wejściowe | USB Type-C |
| Złącza wyjściowe | USB Type-C |
Opis
- Kolor obudowy
- Niebieski (Blue)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel USB-C do USB-C, Magnetyczny metalowy pierścień,
Szybka instrukcja obsługi - Wymiary [G x S x W] (mm)
- 107 x 71 x 15,5
- Pojemność baterii
- 10000 mAh
- Typ akumulatora / baterii
- Li-Polimer
- Złącza wejściowe
- USB Type-C
- Konfiguracje prądu wejściowego
- 5V / 3A, 9V / 2,0A
- Ilość wyjść USB
- 1
- Złącza wyjściowe
- USB Type-C
- Konfiguracje prądu wyjściowego
- 5V / 3A, 9V / 2,22A, 12V / 1,67A
- Wspierane technologie
- Power Delivery 3.0
Quick Charge 3.0 - Zabezpieczenia
- Ochrona przed FOD
Zabezpieczenie przed nadmiernym napięciem ładowania
Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem
Zabezpieczenie przed zwarciem
Specyficzne kody
- EAN13
- 0023942322665
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także