Router TP-Link Archer C6 V4 Wi-Fi AC1200 MU-MIMO 1xWAN 4xLAN
Router TP-Link Archer C6 V4 Wi-Fi AC1200 MU-MIMO 1xWAN 4xLAN Router TP-Link Archer C6 V4 Wi-Fi AC1200 MU-MIMO 1xWAN 4xLAN to router bezprzewodowy marki TP-Link Systems Inc.. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Router TP-Link Archer C6 V4 Wi-Fi AC1200 MU-MIMO 1xWAN 4xLAN
Router TP-Link Archer C6 V4 Wi-Fi AC1200 MU-MIMO 1xWAN 4xLAN to router bezprzewodowy marki TP-Link Systems Inc.. Zapewnia bezprzewodowy i przewodowy dostęp do internetu.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Zewnętrzna - 4 szt.. Bezpieczeństwo: WPA-Enterprise/ENT, WPA2-Enterprise/ENT, WPA3, WPA, WPA2. Moc wyjściowa: CE EIRP: 20dBm(2,4GHz), 23dBm(5GHz); FCC: 30dBm(2,4GHz & 5GHz). Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN, 4x 10M/100M/1G RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Zewnętrzna - 4 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA-Enterprise/ENT, WPA2-Enterprise/ENT, WPA3, WPA, WPA2 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Kontrola dostępu, QoS (Quality of Service), Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network), DMZ (Demilitarized Zone), DDNS, Serwer DHCP, UPnP, Filtrowanie adresów URL, Lista klientów DHCP, Rezerwacja adresów, Firewall SPI (Stateful Packet Inspection), Wiązanie adresów IP i MAC, Czasowe ograniczeni... |
| Ilość portów LAN | 4 |
| Ilość portów WAN | 1 |
| Moc wyjściowa | CE EIRP: 20dBm(2,4GHz), 23dBm(5GHz); FCC: 30dBm(2,4GHz & 5GHz) |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN, 4x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1200 Mbps 400 Mbps (2,4 GHz) + 866 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa, Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 117 x 215 x 32 |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 117 x 215 x 32
- Moc wyjściowa
- CE EIRP: 20dBm(2,4GHz), 23dBm(5GHz); FCC: 30dBm(2,4GHz & 5GHz)
- Tryb pracy
- Access Point / Punkt dostępowy
Router / Bramka internetowa - Rodzaj urządzenia bezprzewodowego
- Router
- Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami
- IEEE 802.1x Port-based Network Access Control (PNAC) / Radius Port Access Authentication
IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz
IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5)
IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4)
IPv4
IPv6 - Częstotliwość pracy
- 2,4 GHz i 5 GHz
- Prędkość transmisji
- Wi-Fi: 1200 Mbps 400 Mbps (2,4 GHz) + 866 Mbps (5 GHz)
- Bezpieczeństwo
- WPA
WPA-Enterprise/ENT
WPA2
WPA2-Enterprise/ENT
WPA3 - Antena
- Zewnętrzna - 4 szt.
- Odpinana antena
- Nie
- Dodatkowe funkcje urządzenia
- Czasowe ograniczenia dostępu
DDNS
DMZ (Demilitarized Zone)
Filtrowanie adresów URL
Firewall SPI (Stateful Packet Inspection)
Kontrola dostępu
Lista klientów DHCP
PAT
QoS (Quality of Service)
Rezerwacja adresów
Serwer DHCP
Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network)
UPnP
Wiązanie adresów IP i MAC - Ilość portów LAN
- 4
- Ilość portów WAN
- 1
- Porty wej/wyj
- 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN
4x 10M/100M/1G RJ-45 LAN - Port PoE
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 6935364088903
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także