Słuchawki z mikrofonem A4Tech BLOODY MR710 szary
Słuchawki z mikrofonem A4Tech BLOODY MR710 szary Słuchawki z mikrofonem A4Tech BLOODY MR710 szary to słuchawki z łącznością bezprzewodową. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier. Bezprzewodowa.
Słuchawki z mikrofonem A4Tech BLOODY MR710 szary
Słuchawki z mikrofonem A4Tech BLOODY MR710 szary to słuchawki z łącznością bezprzewodową. Zapewniają wysoką jakość dźwięku do muzyki, rozmów i gier.
Jakość dźwięku
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -44dB +/-3dB |
| Czułość słuchawek | 100dB +/-3dB |
| Impedancja (Om) | 16.0 |
| Kolor | Szary |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 10kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | USB-C |
| Regulacja głośności | Na słuchawce |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 50mm |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Kolor
- Szary
- Komunikacja
- Bezprzewodowa
- Opakowanie
- BOX
- Czułość mikrofonu
- -44dB +/-3dB
- Wykonanie / przeznaczenie
- Dla graczy / Gaming
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki nauszne/wokółuszne
- Pałąk słuchawek
- Pałąk na głowę
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na wysięgniku
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- USB-C
- Pozłacane styki
- Nie
- Regulacja głośności
- Na słuchawce
- Wymiary przetwornika słuchawek
- 50mm
- Impedancja (Om)
- 16.0
- Czułość słuchawek
- 100dB +/-3dB
- Pasmo przenoszenia mikrofonu
- 100Hz - 10kHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711421971867
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także