Obudowa NZXT H6 Flow RGB Midi Tower czarna z oknem
Obudowa NZXT H6 Flow RGB Midi Tower czarna z oknem Obudowa NZXT H6 Flow RGB Midi Tower czarna z oknem to obudowa komputerowa ATX. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower.
Obudowa NZXT H6 Flow RGB Midi Tower czarna z oknem
Obudowa NZXT H6 Flow RGB Midi Tower czarna z oknem to obudowa komputerowa ATX. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Kluczowe cechy
Format płyty: ATX, Micro-ATX, Mini-ITX. Gniazda na panelu: Mini Jack x1, USB 3.1 Gen1 Typ-A x2, USB 3.1 Gen 2 Typ C x1. Materiał: Stal, Szkło hartowane.
Specyfikacja techniczna
| Format płyty | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Gniazda na panelu | Mini Jack x1, USB 3.1 Gen1 Typ-A x2, USB 3.1 Gen 2 Typ C x1 |
| Ilość wentylatorów (max) | 9 szt. |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 3 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 2 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 1 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 365 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 163 mm |
| Materiał | Stal, Szkło hartowane |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 7 |
| Moc zasilacza | 0 W |
| Okno | Tak |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 415 x 287 x 435 |
| Łączna ilość zatok na dyski (A+B+C+D) | 3 |
Opis
- Moc zasilacza
- 0 W
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format płyty
- ATX
Micro-ATX
Mini-ITX - Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 415 x 287 x 435
- Materiał
- Stal
Szkło hartowane - Obudowa z zasilaczem
- Nie
- Ilość zatok wewn. 3.5" (B)
- 1 szt.
- Ilość zatok wewn. 2.5" (C)
- 2 szt.
- Ilość zatok wewn. 2.5" lub 3.5" (D)
- 0 szt.
- Łączna ilość zatok na dyski (A+B+C+D)
- 3
- Obsługa beznarzędziowa
- Nie
- Gniazda na panelu
- Mini Jack x1
USB 3.1 Gen1 Typ-A x2
USB 3.1 Gen 2 Typ C x1 - Miejsca na karty rozszerzeń
- 7
- Maksymalna długość karty graficznej
- 365 mm
- Okno
- Tak
- Maksymalna wysokość wentylatora CPU
- 163 mm
- Boczny kanał wentylacyjny
- Nie
- Ilość wentylatorów (zainstalowanych)
- 3 szt.
- Ilość wentylatorów (max)
- 9 szt.
Specyficzne kody
- EAN13
- 5056547204079
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także