Obudowa Modecom Volcano Amirani czarna
Obudowa Modecom Volcano Amirani czarna Obudowa Modecom Volcano Amirani czarna to obudowa komputerowa ATX. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza. Midi Tower Typ obudowy ATX, Micro-ATX, ITX.
Obudowa Modecom Volcano Amirani czarna
Obudowa Modecom Volcano Amirani czarna to obudowa komputerowa ATX. Zapewnia ochronę podzespołów i efektywny przepływ powietrza.
Kluczowe cechy
Format płyty: ATX, Micro-ATX, ITX. Gniazda na panelu: HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2, USB Typ C x1. Wyposażenie dodatkowe: Chłodzenia procesora 165mm,możliwość montażu wodnego systemu chłodzenia.
Złącza i wyposażenie
Wyposażenie dodatkowe: Chłodzenia procesora 165mm,możliwość montażu wodnego systemu chłodzenia.
Specyfikacja techniczna
| Boczny kanał wentylacyjny | Tak |
| Format płyty | ATX, Micro-ATX, ITX |
| Gniazda na panelu | HD Audio (microphone + line-out), USB 3.0 x2, USB Typ C x1 |
| Ilość wentylatorów (max) | 6 szt. |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 4 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 5 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 3 szt. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 380mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 163 mm |
| Materiał | Stal |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 7 |
| Standard zasilacza | ATX |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 455 x 215 x 475 |
| Wyposażenie dodatkowe | Chłodzenia procesora 165mm,możliwość montażu wodnego systemu chłodzenia |
| Łączna ilość zatok na dyski (A+B+C+D) | 8 |
Opis
- Typ obudowy
- Midi Tower
- Format płyty
- ATX
ITX
Micro-ATX - Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Wyposażenie dodatkowe
- Chłodzenia procesora 165mm,możliwość montażu wodnego systemu chłodzenia
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 455 x 215 x 475
- Materiał
- Stal
- Obudowa z zasilaczem
- Nie
- Ilość zatok zewn. 5.25"
- 0 szt.
- Ilość zatok zewn. 3.5" (A)
- 0 szt.
- Ilość zatok wewn. 3.5" (B)
- 3 szt.
- Ilość zatok wewn. 2.5" (C)
- 5 szt.
- Ilość zatok wewn. 2.5" lub 3.5" (D)
- 0 szt.
- Łączna ilość zatok na dyski (A+B+C+D)
- 8
- Obsługa beznarzędziowa
- Nie
- Gniazda na panelu
- HD Audio (microphone + line-out)
USB 3.0 x2
USB Typ C x1 - Miejsca na karty rozszerzeń
- 7
- Maksymalna długość karty graficznej
- 380mm
- Okno
- Nie
- Maksymalna wysokość wentylatora CPU
- 163 mm
- Boczny kanał wentylacyjny
- Tak
- Ilość wentylatorów (zainstalowanych)
- 4 szt.
- Ilość wentylatorów (max)
- 6 szt.
- Standard zasilacza
- ATX
Specyficzne kody
- EAN13
- 5903560980155
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także