Zasilacz awaryjny UPS Ever ECO Pro 700 Line-Interactive AVR CDS sinus 2
Zasilacz awaryjny UPS Ever ECO Pro 700 Line-Interactive AVR CDS sinus 2 Zasilacz awaryjny UPS Ever ECO Pro 700 Line-Interactive AVR CDS sinus 2 to zasilacz awaryjny UPS. Chroni podłączone urządzenia przed skutkami awarii zasilania i przepięć.
Zasilacz awaryjny UPS Ever ECO Pro 700 Line-Interactive AVR CDS sinus 2
Zasilacz awaryjny UPS Ever ECO Pro 700 Line-Interactive AVR CDS sinus 2 to zasilacz awaryjny UPS. Chroni podłączone urządzenia przed skutkami awarii zasilania i przepięć.
Ochrona i podtrzymanie zasilania
Architektura UPSa: Line-interactive. Filtracja napięcia: Filtr przeciwzakłóceniowy RFI/EMI, tłumik warystorowy. Kable w zestawie: Przewód z uziemieniem 16A (PN-E-93201:1997), uni-schuko, 2 x PN-E-93201.
Specyfikacja techniczna
| Architektura UPSa | Line-interactive |
| Czas pracy przy obciążeniu 100% | 3.0 min |
| Czas pracy przy obciążeniu 50% | 9.0 min |
| Czas pracy przy obciążeniu 80% | 5.0 min |
| Czas przełączania | 3 ms |
| Czas ładowania [h] | 7.0 |
| Filtracja napięcia | Filtr przeciwzakłóceniowy RFI/EMI, tłumik warystorowy |
| Interfejs komunikacyjny | USB HID |
| Kable w zestawie | Przewód z uziemieniem 16A (PN-E-93201:1997), uni-schuko, 2 x PN-E-93201 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kształt napięcia wyjściowego | Sinusoida |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 2 |
| Moc czynna | 420 W |
| Moc pozorna | 700 VA |
| Rodzaj akumulatora | 12V 7Ah |
| Typ obudowy | Tower |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 350 x 90 x 150 |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | elektroniczne |
| Zabezpieczenie przed udarem prądowym | elektroniczne |
| Zimny start | Tak |
Opis
- Typ obudowy
- Tower
- Liczba gniazd wyjściowych AC
- 2
- Kolor obudowy
- Biały (White)
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 350 x 90 x 150
- Czas ładowania [h]
- 7.0
- Moc czynna
- 420 W
- Moc pozorna
- 700 VA
- Kształt napięcia wyjściowego
- Sinusoida
- Czas przełączania
- 3 ms
- Zimny start
- Tak
- Rodzaj akumulatora
- 12V 7Ah
- Interfejs komunikacyjny
- USB HID
- Dołączone oprogramowanie
- PowerSoft Professional
- Architektura UPSa
- Line-interactive
- Czas pracy przy obciążeniu 100%
- 3.0 min
- Czas pracy przy obciążeniu 80%
- 5.0 min
- Czas pracy przy obciążeniu 50%
- 9.0 min
- Zabezpieczenie przed przeciążeniem
- elektroniczne
- Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR)
- Tak
- Kable w zestawie
- Przewód z uziemieniem 16A (PN-E-93201:1997), uni-schuko, 2 x PN-E-93201
- Filtracja napięcia
- Filtr przeciwzakłóceniowy RFI/EMI, tłumik warystorowy
- Zabezpieczenie przed udarem prądowym
- elektroniczne
Specyficzne kody
- EAN13
- 5907683604882
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także