Zasilacz awaryjny UPS Armac Office 650F LCD Line-Interactive 2xSchuko
Zasilacz awaryjny UPS Armac Office 650F LCD Line-Interactive 2xSchuko Zasilacz awaryjny UPS Armac Office 650F LCD Line-Interactive 2xSchuko to zasilacz awaryjny UPS. Chroni podłączone urządzenia przed skutkami awarii zasilania i przepięć.
Zasilacz awaryjny UPS Armac Office 650F LCD Line-Interactive 2xSchuko
Zasilacz awaryjny UPS Armac Office 650F LCD Line-Interactive 2xSchuko to zasilacz awaryjny UPS. Chroni podłączone urządzenia przed skutkami awarii zasilania i przepięć.
Ochrona i podtrzymanie zasilania
Architektura UPSa: Line-interactive. Kształt napięcia wyjściowego: Sinusoida zmodyfikowana.
Specyfikacja techniczna
| Architektura UPSa | Line-interactive |
| Czas pracy przy obciążeniu 100% | 0.0 min |
| Czas pracy przy obciążeniu 50% | 0.0 min |
| Czas pracy przy obciążeniu 80% | 0.0 min |
| Czas przełączania | 6 ms |
| Czas ładowania [h] | 6.0 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kształt napięcia wyjściowego | Sinusoida zmodyfikowana |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 2 |
| Moc czynna | 390 W |
| Moc pozorna | 650 VA |
| Rodzaj akumulatora | 12 V, 7 Ah, |
| Typ akumulatora / baterii | Żelowy 12V/9Ah |
| Typ obudowy | Desktop |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 305x85x141 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Zimny start | Tak |
Opis
- Typ obudowy
- Desktop
- Liczba gniazd wyjściowych AC
- 2
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Tak
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 305x85x141
- Czas ładowania [h]
- 6.0
- Typ akumulatora / baterii
- Żelowy 12V/9Ah
- Moc czynna
- 390 W
- Moc pozorna
- 650 VA
- Kształt napięcia wyjściowego
- Sinusoida zmodyfikowana
- Czas przełączania
- 6 ms
- Zimny start
- Tak
- Rodzaj akumulatora
- 12 V, 7 Ah,
- Dołączone oprogramowanie
- PowerManager
- Architektura UPSa
- Line-interactive
- Czas pracy przy obciążeniu 100%
- 0.0 min
- Czas pracy przy obciążeniu 80%
- 0.0 min
- Czas pracy przy obciążeniu 50%
- 0.0 min
- Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR)
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901969406627
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także