Zasilacz awaryjny Ever ECO Pro 1200VA Line-Interactive AVR 3xIEC 2xPL Sin
Zasilacz awaryjny Ever ECO Pro 1200VA Line-Interactive AVR 3xIEC 2xPL Sin Zasilacz awaryjny Ever ECO Pro 1200VA Line-Interactive AVR 3xIEC 2xPL Sin to zasilacz awaryjny UPS. Chroni podłączone urządzenia przed skutkami awarii zasilania i przepięć.
Zasilacz awaryjny Ever ECO Pro 1200VA Line-Interactive AVR 3xIEC 2xPL Sin
Zasilacz awaryjny Ever ECO Pro 1200VA Line-Interactive AVR 3xIEC 2xPL Sin to zasilacz awaryjny UPS. Chroni podłączone urządzenia przed skutkami awarii zasilania i przepięć.
Ochrona i podtrzymanie zasilania
Architektura UPSa: Line-interactive. Filtracja napięcia: przeciwzakłóceniowy RFI/EMI, tłumik warystorowy. Kable w zestawie: Przewód zakończony wtyczką z uziemieniem 16A (PN-E-93201:1997)+ uni-schuko. Rodzaj akumulatora: 12 V / 5 Ah VRLA.
Specyfikacja techniczna
| Architektura UPSa | Line-interactive |
| Czas pracy przy obciążeniu 100% | 3.0 min |
| Czas pracy przy obciążeniu 50% | 7.0 min |
| Czas pracy przy obciążeniu 80% | 4.0 min |
| Czas ładowania [h] | 5.0 |
| Filtracja napięcia | przeciwzakłóceniowy RFI/EMI, tłumik warystorowy |
| Interfejs komunikacyjny | USB |
| Kable w zestawie | Przewód zakończony wtyczką z uziemieniem 16A (PN-E-93201:1997)+ uni-schuko |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kształt napięcia wyjściowego | Sinusoida |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 5 |
| Moc czynna | 780 W |
| Moc pozorna | 1200 VA |
| Rodzaj akumulatora | 12 V / 5 Ah VRLA |
| Typ obudowy | Rack / Tower |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 200 x 485 x 88 |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | tak |
| Zimny start | Tak |
Opis
- Typ obudowy
- Rack / Tower
- Liczba gniazd wyjściowych AC
- 5
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 200 x 485 x 88
- Czas ładowania [h]
- 5.0
- Moc czynna
- 780 W
- Moc pozorna
- 1200 VA
- Kształt napięcia wyjściowego
- Sinusoida
- Zimny start
- Tak
- Rodzaj akumulatora
- 12 V / 5 Ah VRLA
- Interfejs komunikacyjny
- USB
- Dołączone oprogramowanie
- Zabezpieczenia: Przeciążeniowe, Przeciwzwarciowe, Przeciwprzepięciowe
- Architektura UPSa
- Line-interactive
- Czas pracy przy obciążeniu 100%
- 3.0 min
- Czas pracy przy obciążeniu 80%
- 4.0 min
- Czas pracy przy obciążeniu 50%
- 7.0 min
- Zabezpieczenie przed przeciążeniem
- tak
- Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR)
- Tak
- Kable w zestawie
- Przewód zakończony wtyczką z uziemieniem 16A (PN-E-93201:1997)+ uni-schuko
- Filtracja napięcia
- przeciwzakłóceniowy RFI/EMI, tłumik warystorowy
Specyficzne kody
- EAN13
- 5907683604875
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także