Zasilacz ATX 600W Akyga AK-C1-600 P4+4 2x PCI-E 6+2 pin 5x SATA 3x Molex
Zasilacz ATX 600W Akyga AK-C1-600 P4+4 2x PCI-E 6+2 pin 5x SATA 3x Molex Zasilacz ATX 600W Akyga AK-C1-600 P4+4 2x PCI-E 6+2 pin 5x SATA 3x Molex to zasilacz komputerowy o mocy 600 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Zasilacz ATX 600W Akyga AK-C1-600 P4+4 2x PCI-E 6+2 pin 5x SATA 3x Molex
Zasilacz ATX 600W Akyga AK-C1-600 P4+4 2x PCI-E 6+2 pin 5x SATA 3x Molex to zasilacz komputerowy o mocy 600 W. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Certyfikat: CE, RoHS, REACH, 80 PLUS. Natężenia zasilacza: +3.3V: 13 A, +5V: 13 A, +12V: 40 A. Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny. Sprawność: 80% pod typowym obciążeniem.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat | CE, RoHS, REACH, 80 PLUS |
| Długość kabli | 50 - 95 cm |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Maksymalna moc zasilacza | 600 W |
| Modularność | Brak |
| Natężenia zasilacza | +3.3V: 13 A, +5V: 13 A, +12V: 40 A |
| PFC | Aktywne |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Sprawność | 80% pod typowym obciążeniem |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Standard zasilacza | ATX |
| Wtyczka zasilania | SATA x 5, ATX 24pin |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 150 x 145 x 85 |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe, OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora, SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe, OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, OTP (Over Temperat... |
Opis
- PFC
- Aktywne
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 150 x 145 x 85
- Opakowanie
- EcoBox
- Zabezpieczenia
- OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora
OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe
OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza
OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe - Certyfikat
- 80 PLUS
CE
REACH
RoHS - Ilość wentylatorów (max)
- 1 szt.
- Maksymalna moc zasilacza
- 600 W
- Standard zasilacza
- ATX
- Przeznaczenie zasilacza
- Komputer stacjonarny
- Sprawność
- 80% pod typowym obciążeniem
- Średnica wentylatora
- 120 mm
- Wtyczka zasilania
- ATX 24pin
SATA x 5 - Modularność
- Brak
- Długość kabli
- 50 - 95 cm
- Natężenia zasilacza
- +3.3V: 13 A, +5V: 13 A, +12V: 40 A
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901720139337
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także