Thermaltake Zasilacz - Smart BM3 750W Modular 80+ Bronze 14cm DC-DC Gen5
341,99 zł
Brutto
Thermaltake Zasilacz - Smart BM3 750W Modular 80+ Bronze 14cm DC-DC Gen5 Thermaltake Zasilacz - Smart BM3 750W Modular 80+ Bronze 14cm DC-DC Gen5 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Thermaltake Zasilacz - Smart BM3 750W Modular 80+ Bronze 14cm DC-DC Gen5
Thermaltake Zasilacz - Smart BM3 750W Modular 80+ Bronze 14cm DC-DC Gen5 to zasilacz komputerowy. Zapewnia stabilne zasilanie podzespołów komputera stacjonarnego.
Aktywny
PFC
80 PLUS Bronze
Certyfikat 80+
60 miesięcy - Rękojmia
Gwarancja
1
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
Parametry zasilania i bezpieczeństwo
Gwarancja: 60 miesięcy - Rękojmia. Wymiary: 150 * 86 * 140 mm.
Specyfikacja techniczna
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Rękojmia |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 7 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Moc zasilacza | 750 W |
| PFC | Aktywny |
| Wentylator | 12 cm |
| Wymiary | 150 * 86 * 140 mm |
| Zasilacz modularny | Semi |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
PS-SPD-0750MNFABE-3
3 Przedmioty
Opis
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Rękojmia
- Wymiary
- 150 * 86 * 140 mm
- Moc zasilacza
- 750 W
- Wentylator
- 12 cm
- PFC
- Aktywny
- Ilość złącz zas. MOLEX
- 7
- Ilość złącz zas. SATA
- 6
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin
- 4
- Złącze zas. MB
- 24 pin
- Zasilacz modularny
- Semi
- Certyfikat 80+
- 80 PLUS Bronze
- Ilość złącz zas. 8-pin 12V
- 0
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V
- 1
- Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin
- 0
- Ilość złącz zas. Floppy
- 0
- Ilość złącz zas. PATA
- 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.
- 1
- Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6)
- 0
Specyficzne kody
- EAN13
- 4713227539746
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także