Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MG2556S (0727C076) 3w1 szare
Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MG2556S (0727C076) 3w1 szare Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MG2556S (0727C076) 3w1 szare to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MG2556S (0727C076) 3w1 szare
Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MG2556S (0727C076) 3w1 szare to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Obsługiwane formaty druku: A4, A5, Letter, Legal, B5, Koperta COM10, Koperta DL, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner. Typ drukarki: Atramentowa kolorowa.
Specyfikacja techniczna
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Duplex | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 2 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 Type-B |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 105 g/m2 |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, Letter, Legal, B5, Koperta COM10, Koperta DL, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 60 arkuszy |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 4.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 8.0 stron/min |
| Rodzina | PIXMA |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 4800 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 306 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 426 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 145 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Mac OS (niektóre wersje)
Microsoft Windows 8
Microsoft Windows 8.1
Microsoft Windows 10
Microsoft Windows 11
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows XP - Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyświetlacz LCD
- Tak
- Maksymalna gramatura papieru
- 105 g/m2
- Interfejs komunikacyjny
- USB 2.0 Type-B
- Rodzina
- PIXMA
- Typ drukarki
- Atramentowa kolorowa
- Maksymalny rozmiar papieru
- A4
- Duplex
- Tak
- Rozdzielczość druku - główna
- 4800 dpi
- Rozdzielczość druku - dodatkowa
- 600 dpi
- Prędkość drukowania mono (max)
- 8.0 stron/min
- Prędkość drukowania kolor (max)
- 4.0 stron/min
- Minimalna gramatura papieru
- 64 g/m2
- Liczba podajników papieru
- 1 szt.
- Pojemność zamontowanych podajników
- 60 arkuszy
- Praca w sieci bezprzewodowej
- Nie
- Automatyczny podajnik dokumentów
- Tak
- Czytnik kart
- Nie
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 426
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 145
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 306
- Podstawowe funkcje
- drukarka, kopiarka, skaner
- Technologia druku
- Atramentowa
- Obsługiwane formaty druku
- 10 x 15 cm
13 x 18 cm
A4
A5
B5
Koperta COM10
Koperta DL
Legal
Letter - Ilość wkładów drukujących
- 2 szt.
- Telefon
- Nie
- Fax
- Nie
- Rozdzielczość optyczna skanera - główna
- 600 dpi
- Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa
- 1200 dpi
- Zakres powiększenia
- 400 %
Specyficzne kody
- EAN13
- 4549292234244
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także