Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA TS6550i (7179C006) 3 w 1 białe
Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA TS6550i (7179C006) 3 w 1 białe Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA TS6550i (7179C006) 3 w 1 białe to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA TS6550i (7179C006) 3 w 1 białe
Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA TS6550i (7179C006) 3 w 1 białe to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Obsługiwane formaty druku: A4, A5, Letter, B5, Koperta DL, Koperta nr 10, 4 × 6 cali, 5 × 7 cali, 7 × 10 cali, 8 × 10 cali, 127 × 127 mm. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner. Typ drukarki: Atramentowa kolorowa.
Specyfikacja techniczna
| Duplex | Tak |
| Interfejs komunikacyjny | USB |
| Interfejs sieciowy | WiFi |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 265 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 21 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, Letter, B5, Koperta DL, Koperta nr 10, 4 × 6 cali, 5 × 7 cali, 7 × 10 cali, 8 × 10 cali, 127 × 127 mm |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 100 arkuszy |
| Poziom hałasu | 47.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 9.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 14.0 stron/min |
| Rodzina | PIXMA |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 2400 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 533 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 374 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 138 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Android
Chrome OS™
Mac OS (niektóre wersje)
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows 8.1
Microsoft Windows 10
Microsoft Windows 11
iOS - Poziom hałasu
- 47.0 dB(A)
- Interfejs sieciowy
- WiFi
- Wyświetlacz LCD
- Tak
- Maksymalna gramatura papieru
- 265 g/m2
- Interfejs komunikacyjny
- USB
- Rodzina
- PIXMA
- Typ drukarki
- Atramentowa kolorowa
- Maksymalny rozmiar papieru
- A4
- Duplex
- Tak
- Rozdzielczość druku - główna
- 1200 dpi
- Rozdzielczość druku - dodatkowa
- 1200 dpi
- Prędkość drukowania mono (max)
- 14.0 stron/min
- Prędkość drukowania kolor (max)
- 9.0 stron/min
- Minimalna gramatura papieru
- 64 g/m2
- Liczba podajników papieru
- 1 szt.
- Pojemność zamontowanych podajników
- 100 arkuszy
- Praca w sieci bezprzewodowej
- Tak
- Automatyczny podajnik dokumentów
- Nie
- Nadruk na CD/DVD
- Nie
- Czytnik kart
- Nie
- Złącze LPT
- Nie
- Materiały eksploatacyjne oryginalne
- CL-586
CL-586XL
PG-595
PG-595XL - Wymiary: Szerokość (mm)
- 374
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 138
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 533
- Gniazdo EIO
- Nie
- Pictbridge
- Nie
- IRDA
- Nie
- Podstawowe funkcje
- drukarka, kopiarka, skaner
- Technologia druku
- Atramentowa
- Obsługiwane formaty druku
- 4 × 6 cali
5 × 7 cali
7 × 10 cali
8 × 10 cali
127 × 127 mm
A4
A5
B5
Koperta DL
Koperta nr 10
Letter - Maksymalne zużycie energii
- 21 W
- Praca w DOS
- Nie
- Telefon
- Nie
- Fax
- Nie
- Rozdzielczość optyczna skanera - główna
- 1200 dpi
- Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa
- 2400 dpi
- Zakres zmniejszenia
- 25 %
- Zakres powiększenia
- 400 %
Specyficzne kody
- EAN13
- 4549292247985
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także