Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson EcoTank L3276 3w1
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson EcoTank L3276 3w1 Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson EcoTank L3276 3w1 to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson EcoTank L3276 3w1
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Epson EcoTank L3276 3w1 to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB, WiFi Direct, WiFi. Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, Letter, Legal, B5, Koperta DL, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, Koperta nr 10, Koperta C6, 16:9. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner. Typ drukarki: Atramentowa kolorowa.
Specyfikacja techniczna
| Druk bez marginesów | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | USB, WiFi Direct, WiFi |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 300 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 12 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, A6, Letter, Legal, B5, Koperta DL, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, Koperta nr 10, Koperta C6, 16:9 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 100 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 15.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 33.0 stron/min |
| Rodzina | EcoTank |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1440 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 5760 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 2400 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 347 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 375 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 179 |
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Mac OS (niektóre wersje)
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows 8
Microsoft Windows 8.1
Microsoft Windows 10
Microsoft Windows Server 2012
Microsoft Windows Server 2012 R2
Microsoft Windows Server 2016 - Gwarancja producenta [mies.]
- 12
- Wyświetlacz LCD
- Nie
- Maksymalna gramatura papieru
- 300 g/m2
- Interfejs komunikacyjny
- USB
WiFi
WiFi Direct - Rodzina
- EcoTank
- Typ drukarki
- Atramentowa kolorowa
- Maksymalny rozmiar papieru
- A4
- Duplex
- Nie
- Rozdzielczość druku - główna
- 5760 dpi
- Rozdzielczość druku - dodatkowa
- 1440 dpi
- Prędkość drukowania mono (max)
- 33.0 stron/min
- Prędkość drukowania kolor (max)
- 15.0 stron/min
- Minimalna gramatura papieru
- 64 g/m2
- Liczba podajników papieru
- 1 szt.
- Pojemność zamontowanych podajników
- 100 arkuszy
- Praca w sieci bezprzewodowej
- Tak
- Automatyczny podajnik dokumentów
- Nie
- Nadruk na CD/DVD
- Nie
- Czytnik kart
- Nie
- Złącze LPT
- Nie
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 375
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 179
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 347
- Gniazdo EIO
- Nie
- Pictbridge
- Nie
- IRDA
- Nie
- Podstawowe funkcje
- drukarka, kopiarka, skaner
- Technologia druku
- Atramentowa
- Obsługiwane formaty druku
- 10 x 15 cm
13 x 18 cm
16:9
A4
A5
A6
B5
Koperta C6
Koperta DL
Koperta nr 10
Legal
Letter - Maksymalne zużycie energii
- 12 W
- Ilość wkładów drukujących
- 4 szt.
- Druk bez marginesów
- Tak
- Telefon
- Nie
- Fax
- Nie
- Rozdzielczość optyczna skanera - główna
- 1200 dpi
- Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa
- 2400 dpi
Specyficzne kody
- EAN13
- 8715946727271
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także