Urządzenie wielofunkcyjne Canon MAXIFY MB5450 4 w 1
Urządzenie wielofunkcyjne Canon MAXIFY MB5450 4 w 1 Urządzenie wielofunkcyjne Canon MAXIFY MB5450 4 w 1 to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych. 30000 Cykl pracy (miesięcznie, maks.).
Urządzenie wielofunkcyjne Canon MAXIFY MB5450 4 w 1
Urządzenie wielofunkcyjne Canon MAXIFY MB5450 4 w 1 to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0, WiFi 802.11b/g/n. Interfejs sieciowy: Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45. Obsługiwane formaty druku: A4, A5, Letter, Legal, B5, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 20 x 25 cm. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner, fax.
Specyfikacja techniczna
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 30000 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 7.0 s |
| Duplex | Tak |
| Fax | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 4 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0, WiFi 802.11b/g/n |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Liczba podajników papieru | 2 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 275 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 27 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, Letter, Legal, B5, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 20 x 25 cm |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax |
| Pojemność zamontowanych podajników | 500 arkuszy |
| Poziom hałasu | 56.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 15.5 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 24.0 stron/min |
| Prędkość kopiowania kolor (max) | 11.5 str/min |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 22.0 str/min |
| Rodzina | MAXIFY |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 394 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 463 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 351 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Android (niektóre wersje)
Mac OS (niektóre wersje)
Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™ - Poziom hałasu
- 56.0 dB(A)
- Interfejs sieciowy
- Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45
- Wyświetlacz LCD
- Tak
- Maksymalna gramatura papieru
- 275 g/m2
- Interfejs komunikacyjny
- USB 2.0
WiFi 802.11b/g/n - Dołączone oprogramowanie
- IJ Network Device Setup Utility, Easy-WebPrint EX
Sterownik drukarki i sterownik faksu, Quick Utility Toolbox - Rodzina
- MAXIFY
- Typ drukarki
- Atramentowa kolorowa
- Maksymalny rozmiar papieru
- A4
- Duplex
- Tak
- Rozdzielczość druku - główna
- 600 dpi
- Rozdzielczość druku - dodatkowa
- 1200 dpi
- Prędkość drukowania mono (max)
- 24.0 stron/min
- Prędkość drukowania kolor (max)
- 15.5 stron/min
- Minimalna gramatura papieru
- 64 g/m2
- Liczba podajników papieru
- 2 szt.
- Pojemność zamontowanych podajników
- 500 arkuszy
- Praca w sieci bezprzewodowej
- Tak
- Automatyczny podajnik dokumentów
- Tak
- Nadruk na CD/DVD
- Nie
- Czytnik kart
- Nie
- Złącze LPT
- Nie
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 463
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 351
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 394
- Gniazdo EIO
- Nie
- Pictbridge
- Nie
- IRDA
- Nie
- Podstawowe funkcje
- drukarka, kopiarka, skaner, fax
- Czas wydruku pierwszej strony
- 7.0 s
- Cykl pracy (miesięcznie, maks.)
- 30000
- Obsługiwane formaty druku
- 10 x 15 cm
13 x 18 cm
20 x 25 cm
A4
A5
B5
Legal
Letter - Maksymalne zużycie energii
- 27 W
- Ilość wkładów drukujących
- 4 szt.
- Druk bez marginesów
- Nie
- Praca w DOS
- Nie
- Telefon
- Nie
- Fax
- Tak
- Rozdzielczość optyczna skanera - główna
- 1200 dpi
- Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa
- 1200 dpi
- Prędkość kopiowania mono (max)
- 22.0 str/min
- Prędkość kopiowania kolor (max)
- 11.5 str/min
- Zakres zmniejszenia
- 25 %
- Zakres powiększenia
- 400 %
Specyficzne kody
- EAN13
- 4549292052602
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także