Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma TS3752i (6671C056) 3w1 niebieske
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma TS3752i (6671C056) 3w1 niebieske Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma TS3752i (6671C056) 3w1 niebieske to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma TS3752i (6671C056) 3w1 niebieske
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma TS3752i (6671C056) 3w1 niebieske to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Obsługiwane formaty druku: Letter, Legal, B5, A4, A5. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner. Typ drukarki: Atramentowa kolorowa.
Specyfikacja techniczna
| Druk bez marginesów | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 2 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0, WiFi |
| Interfejs sieciowy | WiFi |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 275 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 9 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 64 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | Letter, Legal, B5, A4, A5 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 60 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 4.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 7.7 stron/min |
| Rodzina | PIXMA |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 4800 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 327 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 435 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 145 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Android
Chrome OS™
Mac OS (niektóre wersje)
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows 8
Microsoft Windows 10
Microsoft Windows 11
iPadOS - Interfejs sieciowy
- WiFi
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyświetlacz LCD
- Tak
- Maksymalna gramatura papieru
- 275 g/m2
- Interfejs komunikacyjny
- USB 2.0
WiFi - Rodzina
- PIXMA
- Typ drukarki
- Atramentowa kolorowa
- Maksymalny rozmiar papieru
- A4
- Duplex
- Nie
- Rozdzielczość druku - główna
- 4800 dpi
- Rozdzielczość druku - dodatkowa
- 1200 dpi
- Prędkość drukowania mono (max)
- 7.7 stron/min
- Prędkość drukowania kolor (max)
- 4.0 stron/min
- Minimalna gramatura papieru
- 64 g/m2
- Liczba podajników papieru
- 1 szt.
- Pojemność zamontowanych podajników
- 60 arkuszy
- Praca w sieci bezprzewodowej
- Tak
- Automatyczny podajnik dokumentów
- Nie
- Czytnik kart
- Nie
- Wymiary: Szerokość (mm)
- 435
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 145
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 327
- Podstawowe funkcje
- drukarka, kopiarka, skaner
- Technologia druku
- Atramentowa
- Obsługiwane formaty druku
- A4
A5
B5
Legal
Letter - Maksymalne zużycie energii
- 9 W
- Ilość wkładów drukujących
- 2 szt.
- Druk bez marginesów
- Tak
- Telefon
- Nie
- Fax
- Nie
- Rozdzielczość optyczna skanera - główna
- 600 dpi
- Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa
- 1200 dpi
- Zakres zmniejszenia
- 25 %
- Zakres powiększenia
- 400 %
Specyficzne kody
- EAN13
- 4549292234152
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także