Urządzenie Wielofunkcyjne HP Envy Inspire 7920e All-in-One (242Q0B) 3w1
Urządzenie Wielofunkcyjne HP Envy Inspire 7920e All-in-One (242Q0B) 3w1 Urządzenie Wielofunkcyjne HP Envy Inspire 7920e All-in-One (242Q0B) 3w1 to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Urządzenie Wielofunkcyjne HP Envy Inspire 7920e All-in-One (242Q0B) 3w1
Urządzenie Wielofunkcyjne HP Envy Inspire 7920e All-in-One (242Q0B) 3w1 to drukarka atramentowa. Oferuje wysoką jakość wydruków kolorowych i fotograficznych.
Parametry drukowania
Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal, B5, Koperta DL, Koperta C5, 10 x 15 cm, Koperta nr 10, Koperta, Koperta C6. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner. Typ drukarki: Atramentowa kolorowa.
Specyfikacja techniczna
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 1000 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 18.0 s |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Duplex | Tak |
| Ilość wkładów drukujących | 2 szt. |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0, WiFi |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 300 g/m2 |
| Maksymalna pojemność podajników | 125 arkuszy |
| Maksymalne zużycie energii | 14 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 70 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal, B5, Koperta DL, Koperta C5, 10 x 15 cm, Koperta nr 10, Koperta, Koperta C6 |
| Pamięć maksymalna (MB) | 256 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 256.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 125 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 10.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 15.0 stron/min |
| Prędkość kopiowania kolor (max) | 6.0 str/min |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 13.0 str/min |
| Rodzina | Envy |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 4800 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 1200 dpi |
| Standardowe języki drukarki | HP PCL3 GUI |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 511 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 460 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 233 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Opis
- Obsługiwane systemy operacyjne
- Mac OS (niektóre wersje)
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows 8
Microsoft Windows 10
Microsoft Windows 11
Microsoft Windows Server 2008 R2
Microsoft Windows Server 2012
Microsoft Windows Server 2016 - Wyświetlacz LCD
- Tak
- Maksymalna gramatura papieru
- 300 g/m2
- Interfejs komunikacyjny
- USB 2.0
WiFi - Dołączone oprogramowanie
- Software HP Printer
- Rodzina
- Envy
- Typ drukarki
- Atramentowa kolorowa
- Maksymalny rozmiar papieru
- A4
- Duplex
- Tak
- Rozdzielczość druku - główna
- 1200 dpi
- Rozdzielczość druku - dodatkowa
- 4800 dpi
- Prędkość drukowania mono (max)
- 15.0 stron/min
- Prędkość drukowania kolor (max)
- 10.0 stron/min
- Minimalna gramatura papieru
- 70 g/m2
- Liczba podajników papieru
- 1 szt.
- Pojemność zamontowanych podajników
- 125 arkuszy
- Praca w sieci bezprzewodowej
- Tak
- Automatyczny podajnik dokumentów
- Tak
- Nadruk na CD/DVD
- Nie
- Czytnik kart
- Nie
- Pamięć zainstalowana (MB)
- 256.00
- Złącze LPT
- Nie
- Materiały eksploatacyjne oryginalne
- T6N01AE
T6N02AE
T6N04AE
Z4B62EE - Wymiary: Szerokość (mm)
- 460
- Wymiary: Wysokość (mm)
- 233
- Wymiary: Głębokość (mm)
- 511
- Gniazdo EIO
- Nie
- Pictbridge
- Nie
- IRDA
- Nie
- Podstawowe funkcje
- drukarka, kopiarka, skaner
- Czas wydruku pierwszej strony
- 18.0 s
- Technologia druku
- Atramentowa
- Cykl pracy (miesięcznie, maks.)
- 1000
- Obsługiwane formaty druku
- 10 x 15 cm
A4
A5
A6
B5
Executive
Koperta
Koperta C5
Koperta C6
Koperta DL
Koperta nr 10
Legal
Letter - Standardowe języki drukarki
- HP PCL3 GUI
- Maksymalne zużycie energii
- 14 W
- Ilość wkładów drukujących
- 2 szt.
- Druk bez marginesów
- Tak
- Praca w DOS
- Nie
- Telefon
- Nie
- Fax
- Nie
- Maksymalna pojemność podajników
- 125 arkuszy
- Pamięć maksymalna (MB)
- 256
- Rozdzielczość optyczna skanera - główna
- 1200 dpi
- Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa
- 1200 dpi
- Prędkość kopiowania mono (max)
- 13.0 str/min
- Prędkość kopiowania kolor (max)
- 6.0 str/min
- Zakres zmniejszenia
- 25 %
- Zakres powiększenia
- 400 %
Specyficzne kody
- EAN13
- 0195697743993
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także