Monitor ASRock 24,5" Phantom Gaming Monitor PG25FFT IPS FHD 180Hz 2xHDMI DP
Monitor ASRock 24,5" Phantom Gaming Monitor PG25FFT IPS FHD 180Hz 2xHDMI DP Monitor ASRock 24,5" Phantom Gaming Monitor PG25FFT IPS FHD 180Hz 2xHDMI DP to monitor LCD z ekranem 24.50 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ASRock 24,5" Phantom Gaming Monitor PG25FFT IPS FHD 180Hz 2xHDMI DP
Monitor ASRock 24,5" Phantom Gaming Monitor PG25FFT IPS FHD 180Hz 2xHDMI DP to monitor LCD z ekranem 24.50 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 94% (DCI-P3), 126% (sRGB). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, D-Sub / VGA, HDMI. Wyposażenie dodatkowe: Skrócona instrukcja obsługi, Kabel HDMI (1,5 m), Kabel DP (1,5 m), kabel zasilający (1,5 m).
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48~180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30~215 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 94% (DCI-P3), 126% (sRGB) |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 36.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 24.50 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Rodzina | Phantom Gaming |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.60 |
| Waga z podstawą (kg) | 2.97 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wielkość plamki | 0.280 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 557 x 327 x 50 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 557 x 432 x 205 |
| Wyposażenie dodatkowe | Skrócona instrukcja obsługi, Kabel HDMI (1,5 m), Kabel DP (1,5 m), kabel zasilający (1,5 m) |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, D-Sub / VGA, HDMI |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel DP (1,5 m)
Kabel HDMI (1,5 m)
Skrócona instrukcja obsługi
kabel zasilający (1,5 m) - Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 24.50 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 36.00 W
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- Phantom Gaming
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.280 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 1.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 180
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48~180
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30~215
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- D-Sub / VGA
HDMI
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 557 x 432 x 205
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 557 x 327 x 50
- Waga z podstawą (kg)
- 2.97
- Normy spełniane przez monitor
- AMD FreeSync
- Obsługa FreeSync
- Tak
- Nasycenie kolorów
- 94% (DCI-P3)
126% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 2.60
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4710483946349
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także