Monitor AOC 27" AG276UZD QD-OLED 4K UHD 240Hz 2xHDMI DP HUB głośniki
Monitor AOC 27" AG276UZD QD-OLED 4K UHD 240Hz 2xHDMI DP HUB głośniki Monitor AOC 27" AG276UZD QD-OLED 4K UHD 240Hz 2xHDMI DP HUB głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor AOC 27" AG276UZD QD-OLED 4K UHD 240Hz 2xHDMI DP HUB głośniki
Monitor AOC 27" AG276UZD QD-OLED 4K UHD 240Hz 2xHDMI DP HUB głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Nasycenie kolorów: 99,3% (DCI-P3), 96,5% (Adobe RGB). Powłoka ekranu: Antyrefleksyjna (Anti-Reflection). Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: USB Type-B, USB 3.2 Gen 1 Type-A x 2, Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-C. Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, DP, zasilający, USB-B, USB-C na C.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 240 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1500000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 99,3% (DCI-P3), 96,5% (Adobe RGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -18,5° / +18,5° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rodzina | AOC Gaming |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.35 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.85 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 609.3 x 350.6 x 74.4 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 609.3 x (395.6~525.6) x 240 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, DP, zasilający, USB-B, USB-C na C |
| Złącza zewn. | USB Type-B, USB 3.2 Gen 1 Type-A x 2, Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-C |
Opis
- Typ matrycy
- QD-OLED
- Kontrast statyczny
- 1500000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 5W
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel HDMI, DP, zasilający, USB-B, USB-C na C
- Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- Tak
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- AOC Gaming
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Touch
- Nie
- Powłoka ekranu
- Antyrefleksyjna (Anti-Reflection)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -18,5° / +18,5°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 0.030 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 240
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
USB 3.2 Gen 1 Type-A x 2
USB Type-B
USB Type-C
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 609.3 x (395.6~525.6) x 240
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 609.3 x 350.6 x 74.4
- Waga z podstawą (kg)
- 6.85
- Nasycenie kolorów
- 96,5% (Adobe RGB)
99,3% (DCI-P3) - Waga bez podstawy (kg)
- 5.35
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986642620
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także