Monitor Philips 23,8" 24E2N1100LB/00 VA FHD 100Hz HDMI VGA
Monitor Philips 23,8" 24E2N1100LB/00 VA FHD 100Hz HDMI VGA Monitor Philips 23,8" 24E2N1100LB/00 VA FHD 100Hz HDMI VGA to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 23,8" 24E2N1100LB/00 VA FHD 100Hz HDMI VGA
Monitor Philips 23,8" 24E2N1100LB/00 VA FHD 100Hz HDMI VGA to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 Hz - 100 Hz | VGA: 48 Hz - 60 Hz. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 KHz - 115 KHz | VGA: 30 KHz - 85 KHz. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock.
Specyfikacja techniczna
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 Hz - 100 Hz | VGA: 48 Hz - 60 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30 KHz - 115 KHz | VGA: 30 KHz - 85 KHz |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | sRGB |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 16.70 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.16 |
| Waga z podstawą (kg) | 2.44 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.274 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 541 x 322 x 34 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 541 x 416 x 180 |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock |
Opis
- Typ matrycy
- VA
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 4000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 23.80 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 16.70 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.274 mm
- Format obrazu
- 16:9
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI: 48 Hz - 100 Hz | VGA: 48 Hz - 60 Hz
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI: 30 KHz - 115 KHz | VGA: 30 KHz - 85 KHz
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- D-Sub / VGA
HDMI
Kensington Lock - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 541 x 416 x 180
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 541 x 322 x 34
- Waga z podstawą (kg)
- 2.44
- Normy spełniane przez monitor
- RoHS
- Nasycenie kolorów
- sRGB
- Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 2.16
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 8721038000351
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także