Monitor ViewSonic 31.5" VX3218C-2K (VS19257) 2xHDMI DP głośniki 2x2W
Monitor ViewSonic 31.5" VX3218C-2K (VS19257) 2xHDMI DP głośniki 2x2W Monitor ViewSonic 31.5" VX3218C-2K (VS19257) 2xHDMI DP głośniki 2x2W to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 31.5" VX3218C-2K (VS19257) 2xHDMI DP głośniki 2x2W
Monitor ViewSonic 31.5" VX3218C-2K (VS19257) 2xHDMI DP głośniki 2x2W to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI (v2.0): 48 ~ 144 | DisplayPort (v1.4): 48 ~ 180. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI (v2.0): 30 ~ 214 | DisplayPort (v1.4): 30 ~ 264. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 72% (NTSC), 103% (sRGB).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, HDMI x 2. Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz + kabel, kabel DisplayPort, szybka instrukcja.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI (v2.0): 48 ~ 144 | DisplayPort (v1.4): 48 ~ 180 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI (v2.0): 30 ~ 214 | DisplayPort (v1.4): 30 ~ 264 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 3500 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 72% (NTSC), 103% (sRGB) |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 34.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.20 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.80 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wielkość plamki | 0.272 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 709 x 421 x 96 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 709 x 513 x 228 |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz + kabel, kabel DisplayPort, szybka instrukcja |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, HDMI x 2 |
Opis
- Typ matrycy
- VA
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 3500 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Kontrast dynamiczny
- 80000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Zasilacz + kabel, kabel DisplayPort, szybka instrukcja
- Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 31.50 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 34.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440 (QHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.272 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- Nie
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 1.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 180
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI (v2.0): 48 ~ 144 | DisplayPort (v1.4): 48 ~ 180
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI (v2.0): 30 ~ 214 | DisplayPort (v1.4): 30 ~ 264
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Tak
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Nie
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 709 x 513 x 228
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 709 x 421 x 96
- Waga z podstawą (kg)
- 4.80
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
CEC
CE EMC
ErP
FCC-B
ICES-003
Mexico Energy
NOM
NRCan
REACH
RoHS
WEEE
cTUVus - Obsługa FreeSync
- Tak
- Nasycenie kolorów
- 72% (NTSC)
103% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 4.20
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907019056
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także