Monitor ViewSonic 24" VX2479A-HD-PRO Gaming Monitor IPS FHD 240Hz 2xHDMI DP
Monitor ViewSonic 24" VX2479A-HD-PRO Gaming Monitor IPS FHD 240Hz 2xHDMI DP Monitor ViewSonic 24" VX2479A-HD-PRO Gaming Monitor IPS FHD 240Hz 2xHDMI DP to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 24.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 24" VX2479A-HD-PRO Gaming Monitor IPS FHD 240Hz 2xHDMI DP
Monitor ViewSonic 24" VX2479A-HD-PRO Gaming Monitor IPS FHD 240Hz 2xHDMI DP to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 24.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 72% (NTSC), 102% (sRGB). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: DisplayPort, HDMI x 2, Wyjście audio.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 240 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 240Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 268KHz |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 72% (NTSC), 102% (sRGB) |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 28.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 24.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.80 |
| Waga z podstawą (kg) | 3.20 |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 541.86 x 323 x 43.5 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 541.86 x 411.6 x 180 |
| Złącza zewn. | DisplayPort, HDMI x 2, Wyjście audio |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Kontrast dynamiczny
- 80000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 24.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 28.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.275 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 1.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 240
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48 ~ 240Hz
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30 ~ 268KHz
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Wyjście audio - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 541.86 x 411.6 x 180
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 541.86 x 323 x 43.5
- Waga z podstawą (kg)
- 3.20
- Normy spełniane przez monitor
- BIS
BSMI
CB
CE
CE EMC
EAC
ErP
REACH
RoHS
UkrSEPRO
WEEE - Obsługa FreeSync
- Tak
- Nasycenie kolorów
- 72% (NTSC)
102% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 2.80
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907031133
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także