Monitor Philips 27" 275S1AE/00 DVI-D HDMI DP głośniki
Monitor Philips 27" 275S1AE/00 DVI-D HDMI DP głośniki Monitor Philips 27" 275S1AE/00 DVI-D HDMI DP głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (WQHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 27" 275S1AE/00 DVI-D HDMI DP głośniki
Monitor Philips 27" 275S1AE/00 DVI-D HDMI DP głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (WQHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, DVI-D, DisplayPort. Wyposażenie dodatkowe: Dokumentacja użytkownika, Przewód HDMI, przewód DP, przewód audio, przewód zasilający.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 114 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 123% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +25° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rodzina | S-Line |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga z podstawą (kg) | 6.36 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Wyposażenie dodatkowe | Dokumentacja użytkownika, Przewód HDMI, przewód DP, przewód audio, przewód zasilający |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, DVI-D, DisplayPort |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Klasa energetyczna
- F
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wyposażenie dodatkowe
- Dokumentacja użytkownika
Przewód HDMI, przewód DP, przewód audio, przewód zasilający - Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +25°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- S-Line
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440 (WQHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.233 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -180° / +180°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 75
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48 ~ 75
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30 ~ 114
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DVI-D
DisplayPort
HDMI
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Waga z podstawą (kg)
- 6.36
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CCC
CECP
CEL
CE Mark
CU(EAC)
EPA
FCC-B
ICES-003
SEMKO
TUV-GS
UKRAINIAN - Nasycenie kolorów
- 123% (sRGB)
- Zgodność z technologią HDCP
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 8712581764418
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także