Monitor ViewSonic 27" VG2709U-2K IPS QHD 100Hz HDMI 2xDP 2xUSB-A USB-B
Monitor ViewSonic 27" VG2709U-2K IPS QHD 100Hz HDMI 2xDP 2xUSB-A USB-B Monitor ViewSonic 27" VG2709U-2K IPS QHD 100Hz HDMI 2xDP 2xUSB-A USB-B to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 27" VG2709U-2K IPS QHD 100Hz HDMI 2xDP 2xUSB-A USB-B
Monitor ViewSonic 27" VG2709U-2K IPS QHD 100Hz HDMI 2xDP 2xUSB-A USB-B to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 72% (NTSC), 104% (sRGB). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: HDMI, DisplayPort, USB Type-C, Wyjście audio, USB Type-A x2, USB Type-B, RJ-45, DisplayPort out. Wyposażenie dodatkowe: Splot zamka Kensington: 1, Cable Organization: Yes.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 72% (NTSC), 104% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -90° / +90° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 22.30 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3,5° / +28° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.40 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.70 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2,5W |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613.8 x 365.8 x 51 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613.8 x 408~538 x 233.29 |
| Wyposażenie dodatkowe | Splot zamka Kensington: 1, Cable Organization: Yes |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, Wyjście audio, USB Type-A x2, USB Type-B, RJ-45, DisplayPort out |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2,5W
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Cable Organization: Yes
Splot zamka Kensington: 1 - Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -3,5° / +28°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 22.30 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 350 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440 (QHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.233 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -90° / +90°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
DisplayPort out
HDMI
RJ-45
USB Type-A x2
USB Type-B
USB Type-C
Wyjście audio - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 613.8 x 408~538 x 233.29
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 613.8 x 365.8 x 51
- Waga z podstawą (kg)
- 6.70
- Normy spełniane przez monitor
- BIS
CB
CE
CE EMC
EAC
EPEAT
Energy Star
ErP
REACH
RoHS
TCO 9.0
UkrSEPRO
WEEE - Nasycenie kolorów
- 72% (NTSC)
104% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 4.40
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907028577
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także