Monitor Dahua 23,8" LM24-P301A HDMI DP USB-C
Monitor Dahua 23,8" LM24-P301A HDMI DP USB-C Monitor Dahua 23,8" LM24-P301A HDMI DP USB-C to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Dahua 23,8" LM24-P301A HDMI DP USB-C
Monitor Dahua 23,8" LM24-P301A HDMI DP USB-C to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Nasycenie kolorów: 99,3% (sRGB), 98% (DCI-P3), 120% (NTSC). Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: HDMI, DisplayPort, USB Type-C, Audio Line Out. Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, kabel zasilający, HAS.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 6.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 320 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 75 x 75 |
| Nasycenie kolorów | 99,3% (sRGB), 98% (DCI-P3), 120% (NTSC) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -45° / +45° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 35.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 125mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Technologia podświetlania | ELED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga z podstawą (kg) | 5.70 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 539,6 x 324,46 x 53,25 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, kabel zasilający, HAS |
| Złącza zewn. | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, Audio Line Out |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- ELED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- Nie
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel HDMI, kabel zasilający, HAS
- Regulacja wysokości
- Tak - 125mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 23.80 cali
- Montaż VESA
- 75 x 75
- Pobór energii (podczas pracy)
- 35.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 320 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440 (QHD)
- Touch
- Nie
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -45° / +45°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 6.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 75
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- Audio Line Out
DisplayPort
HDMI
USB Type-C - Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 539,6 x 324,46 x 53,25
- Waga z podstawą (kg)
- 5.70
- Nasycenie kolorów
- 98% (DCI-P3)
99,3% (sRGB)
120% (NTSC)
Specyficzne kody
- EAN13
- 6923172579744
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także