Monitor MSI 27" PRO MP275QPDG IPS WQHD 100Hz 2xHDMI 2xDP HUB głośniki
Monitor MSI 27" PRO MP275QPDG IPS WQHD 100Hz 2xHDMI 2xDP HUB głośniki Monitor MSI 27" PRO MP275QPDG IPS WQHD 100Hz 2xHDMI 2xDP HUB głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (WQHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor MSI 27" PRO MP275QPDG IPS WQHD 100Hz 2xHDMI 2xDP HUB głośniki
Monitor MSI 27" PRO MP275QPDG IPS WQHD 100Hz 2xHDMI 2xDP HUB głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (WQHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 79% (DCI-P3), 100% (sRGB), 84% (Adobe RGB). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, USB 3.0 x 4, HDMI x 2, USB Type-C, USB Type-B, DisplayPort out. Wyposażenie dodatkowe: Quick guide, Power cord, HDMI™ Cable (2.0), USB Type-C Cable, USB Type-B to A cable, 4x Stand Screw, VESA Plate, 4x VESA Plate Screws.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1300 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 79% (DCI-P3), 100% (sRGB), 84% (Adobe RGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -45° / +45° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rodzina | Pro |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga z podstawą (kg) | 7.05 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 614 x 578,9 x 233,9 |
| Wyposażenie dodatkowe | Quick guide, Power cord, HDMI™ Cable (2.0), USB Type-C Cable, USB Type-B to A cable, 4x Stand Screw, VESA Plate, 4x VESA Plate Screws |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, USB 3.0 x 4, HDMI x 2, USB Type-C, USB Type-B, DisplayPort out |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1300 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- 4x Stand Screw
4x VESA Plate Screws
HDMI™ Cable (2.0)
Power cord
Quick guide
USB Type-B to A cable
USB Type-C Cable
VESA Plate - Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- Pro
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440 (WQHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.233 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -45° / +45°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 1.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (8 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
DisplayPort out
HDMI x 2
USB 3.0 x 4
USB Type-B
USB Type-C
Wyjście słuchawkowe - Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 614 x 578,9 x 233,9
- Waga z podstawą (kg)
- 7.05
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
Energy Star - Nasycenie kolorów
- 79% (DCI-P3)
84% (Adobe RGB)
100% (sRGB) - Obsługa Adaptive Sync
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711377238182
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także